Dziecięce EURO 2020!

Stadion Powiatowy przy Okrzei będzie areną EURO2020….

…tyle, że dziecięcego. Szykujemy kilogramy emocji, atrakcji, nagród i… waty cukrowej 🙂

Wspólnie z Powiatem Pilskim, Akademią Reissa Piła, zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami od godziny 11:00 na Stadion Powiatowy w Pile, przy ulicy Okrzei (wejście od strony Lidla na Okrzei).

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Będzie możliwość zmierzenia się ze Starostą Pilskim Eligiuszem Komarowskim w „WYZWANIACH STAROSTY”. Strzały do tarczy piłką, celowanie w turbokozaka, piłkarskie kręciołki, konkurs rzutów karnych i wiele, wiele innych konkurencji.
Za wykonanie kolejnych Wyzwań Starosty będziecie zbierać pieczątki, a zebranie wszystkich uprawni do wzięcia udziału w losowaniu nagród rzeczowych o charakterze sportowym.

Oczywiście to nie wszystko! Będzie czekać na Was poczęstunek w postaci napojów i no nieśmiertelna, pyszna, słodziutka, wata cukrowa.
Młodych (ale też starszych!) kibiców reprezentacji Polski zapraszamy na before przed meczem Polska-Hiszpania i pomalowanie twarzy w narodowe barwy, w końcu musimy wspierać naszych na Euro 2020!

Dla dorosłych (głównie rodziców) przygotowaliśmy niesamowitą, wręcz niespotykaną w Pile, możliwość i zarazem atrakcję! Nasz fizjoterapeuta, trener personalny, całkowicie za darmo, zajmie się w ramach ogólnorozwojowych ćwiczeń, Waszymi kręgosłupami, stawami, mięśniami. Rozrusza Was w rytm muzyki i zachęci do zdrowego sobotniego wypoczynku.

Od godziny 12:00 dzieci z roczników 2014 (i młodsze) zostaną podzielone na zespoły i pogramy mecze, takie jak na Euro. Każda z drużyn będzie jedną z reprezentacji: Portugalią, Holandią, Hiszpanią… a może i Polską!

O 13:30 zapraszamy dzieci starsze, z roczników 2012 i 2013 (ale jeżeli urodziłeś się w 2011 roku, też przyjmiemy Cię otwartymi ramionami!). Jeżeli jesteś starszy, na pewno też znajdziesz coś dla siebie: wyzwania starosty, konkursy rzutów karnych, zbieranie pieczątek i losowanie nagród lub… watę cukrową.

Od godziny 15:00 przewidujemy amatorski Turniej Piłkarski dla dorosłych (drużyny z maksymalnie 3 zawodnikami zrzeszonymi powyżej A klasy – zapisy: 605 219 102).

19 czerwca, od rana, bawimy się wszyscy w Dziecięce Euro 2020 na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile!

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *