Dzień Sportu dla Wszystkich. Tym razem w Złotowie

Blisko 200 osób wzięło udział we wszystkich przygotowanych przez nasze stowarzyszenia częściach wydarzenia w Złotowie.

Ten dzień rozpoczęliśmy od zajęć dla najmłodszych, czyli tzw. questów miejskich. Na miejscu przygotowaliśmy kilka wyzwań, z którymi musieli sobie poradzić uczestnicy. Liczył się spryt, szczęście, a przede wszystkim czas, bo na tej podstawie porównywaliśmy wyniki. Po przeprowadzeniu zmagań najlepszym rozdaliśmy nagrody – okazały puchar dla zwyciężczyni, a także sprzęt sportowy i słodkości dla pozostałych uczestników.

Ważną częścią programu były także zajęcia z Mateuszem Kosteckim, reprezentantem Polski w futsalu i królem strzelców Futsal Ekstraklasy sprzed dwóch sezonów. Znakomity piłkarz nie tylko wziął udział w gierce z uczestnikami zajęć, ale wcześniej pokazał im ćwiczenia pozwalające podnieść swoje umiejętności.

Ostatnim wydarzeniem w ramach Dnia Sportu dla Wszystkich w Złotowie był turniej piłkarski. Udział w nim wzięło dziewięć zespołów, a także kibice którzy z trybun i zza boiska obserwowali zmagania. A było na co patrzeć. Zmagania zdominowała młoda drużyna z Jastrowia, która początkowo mogła nieco mylić swoją nazwą – Amatorzy. Im dalej w las, tym bardziej pewne było, że nazwa ta nie ma nic wspólnego z umiejętnościami. Amatorzy wygrali cały turniej. Także w tej części przygotowaliśmy dla uczestników puchary i sprzęt sportowy.

Za całość, szczególnie za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Złotowie, w tym panu burmistrzowi, który także na żywo śledził zmagania, jak również Złotowskiemu Centrum Aktywności Społecznej. Do zobaczenia!

ZADANIE BYŁO WSPÓŁFINANSOWANE PRZY WSPARCIU URZĘDU MIASTA ZŁOTÓW.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *