Lista strzelców + kartek

Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacją najlepszych strzelców OLA2020 oraz… kartkowiczów.

Poniżej prezentujemy zestawienia, ale wcześniej przypominamy o:

  1. Na stronie od czwartku macie dostępny terminarz na ten tydzień: http://orlikpila.pl/index.php/2020/06/25/terminarz-v-i-vi-kolejka-ola/
  2. Przypominamy o zapisach na Turniej Wakacyjny http://orlikpila.pl/index.php/2020/06/22/turniej-wakacyjny-2020/

AKTUALIZACJA STRZELCÓW po IV kolejce

13 bramek:      Wojtek Węgrzyn (Jadwiżyn),

9 bramek Łukasz Tomaszewski (Okiboats), Hubert Czarnota (Sokół)

6 bramek Radek Koza (Dziki), Szymon Jurgiel (Sokół),

5 bramek:        Dawid Czajka (Kozieł), Rafal Niedbalski (Thule), Kacper Zieliński (Czarni), Krzysztof Kuźmicz (Jardo), Marcin Myk (Okiboats),

4 bramki:         Wojtek Bukowy (Jardo), Sebastian Marach (G&J Extreme), Dawid Ciszek (G&J Extreme), Przemek Dudek (Jardo), Jakub Komenderski (Skup), Marcin Łyszczarz (Okiboats),

3 bramki:         Kacper Antczak (Czarni), Kamil Kosiński (Kozieł), Dawid Pruciak (Thule), Dawid Hermann (Legion), Bartek Jankowski (Sokół)

2 bramki:         Tomek Zieliński (Complex), Kamil Kuliński (Jadwiżyn), Kuba Nowacki (Kozieł), Kacper Perek (Complex), Łukasz Pelowski (Thule), Dominik Kuczkowski (Legion), Piotr Majtyka (G&J Extreme), Patryk Polak (G&J Extreme), Marcel Wysocki (G&J Extreme), Łukasz Nowak (G&J Extreme), Patryk Doberski (Jardo), Mateusz Wojtyniak, Mikołaj Fabiańczuk (OCM), (Skup), Mateusz Rak (Skup), Marcin Nowak (Okiboats), Jarosław Gałka (Okiboats), Łukasz Jankowski (Sokół), Kacper Dybziński (Kozieł),

1 bramka:        Marcin Ciesielski (Jadwiżyn), Mateusz Rusiecki (Jadwiżyn),  Miłosz Wylegała (Jadwiżyn), Damian Jagła (Skup), Mateusz Ćwiek (Skup),  Igor Luciano(Skup),  Kamil Zawadzki (Complex), Jarosław Hryncewicz (Czarni), Przemysław Sawala (Legion), Marcin Szpilka (Okiboats),  Kacper Paluszak (Okiboats), Tomek Mijalski (OCM), Sebastian Matlak (Sokół), Bartek Kryka (Jadwiżyn), Zbigniew Barańczyk (Jadwiżyn), Daniel Pawlik (Complex), Patryk Załachowski (Complex), Filip Słomianny (Dziki), Patryk Ewald (Dziki), Jakub Jasiński (OCM), Bartosz Markuszewski (Legion), Mikołaj Michałek (Sokół), Mariusz Domińczak (Kozieł), Szymon Kaczmarowski (Kozieł), Mateusz Ziarnowski (Kozieł), Martin Kuczyński (Jardo), Łukasz Wylegała (Dziki), Michał Wiśniewski (OCM), Kamil Cioch (Okiboats), Mikołaj Kuczkowski (Legion), Łukasz Macinkiewicz (Sokół)

KLASYFIKACJA KARTEK po IV kolejce

Po 3 żółtych kartkach następuje 1 mecz zawieszenia zawodnika następnie po 5 i 7 kartce.

Organizator podobnie jak w HALO ma liberalne podejście do przekładania meczów. Z tego względu podobnie jak w HALO stosujemy zasadę: zawieszenie jest na najbliższy mecz. To znaczy: jeżeli zawodnik dostaje czerwoną kartkę (lub trzecią żółtą) w meczu nr 1, mecz nr 2 przekłada, a następnie gra mecz nr 3 – zawodnik pauzuje w meczu nr 3.

3 – Kacper Piotrowski (Thule)

2 – Szymon Kaczmarowski (Kozieł)

1 – Krzysztof Kania (Sokół), Mikołaj Fabiańczuk (OCM), Damian Jagła (Skup), Bartosz Markuszewski (Legion), Mateusz Ziarnowski (Kozieł), Michał Wiśniewski (OCM)

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *