Wyniki + aktualizacja strzelców i kartek

Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacją.

Ostatnia kolejka grupy B:

Kozieł Trans vs Skup Złomu Cichy 6:1
Łukasz Macinkiewicz, Kacper Dybziński X2, Mateusz Ziarnowski X2, Jakub Nowacki – Jakub Komenderski
Żółta kartka: Sławomir Komenderski

Kozieł Trans vs Jardo 4:3
Samobójcza, Łukasz Macinkiewicz, Mateusz Ziarnowski, Michał Rossa – Przemek Rentz, Maciej Mleczko, Martin Kuczyński

Leśne Dziki vs SM Jadwiżyn 1:10
Tomasz Kabaciński (na pustaka z metra), Łukasz Ograbek, Wojciech Węgrzyn x6, Miłosz Wylegała, Marcin Ciesielski

Complex Przewozy vs Gokart&Jump Extreme 1:1
Daniel Pawlik – Marcel Wysocki

I kolejka II rundy:

Sokół Dębówko vs SM Jadwiżyn 1:6
Hubert Czarnota – Łukasz Ograbek, Wojciech Węgrzyn X3, Kamil Kępiński, Mateusz Rusiecki

Czarni Dawid vs Kozieł Trans 0:2
Mateusz Ziarnowski, Kacper Dybziński
Żółta kartka: Kacper Zieliński

Legion Krępsko vs Skup Złomu Cichy 0:5
Okiboats vs Jardo 0:5

Thule vs Gokart&Jump Extreme 2:8
Rafał Niedbalski, Kacper Piotrowski – Patryk Polak x3, Piotr Majtyka x2, Miłosz Kączkowski, Sebastian Marach, Dawid Ciszek

AKTUALIZACJA STRZELCÓW

32 bramek:      Wojtek Węgrzyn (Jadwiżyn),

11 bramek: Hubert Czarnota (Sokół),

10 bramek: Rafal Niedbalski (Thule),

9 bramek Łukasz Tomaszewski (Okiboats), Kacper Zieliński (Czarni),

6 bramek Radek Koza (Dziki), Szymon Jurgiel (Sokół), Mateusz Ziarnowski (Kozieł), Kacper Dybziński (Kozieł),

5 bramek:        Tomek Zieliński (Complex), Dawid Czajka (Kozieł), Krzysztof Kuźmicz (Jardo), Marcin Myk (Okiboats), Kacper Antczak (Czarni), Bartek Jankowski (Sokół), Dominik Kuczkowski (Legion), Mateusz Pańkow (Legion), Kuba Nowacki (Kozieł), Jakub Komenderski (Skup), Patryk Polak (G&J Extreme), Dawid Ciszek (G&J Extreme), Sebastian Marach (G&J Extreme),

4 bramki:         Wojtek Bukowy (Jardo), Przemek Dudek (Jardo), Marcin Łyszczarz (Okiboats), Kamil Kosiński (Kozieł), Łukasz Ograbek (Jadwiżyn), Piotr Majtyka (G&J Extreme),

3 bramki:         Dawid Pruciak (Thule), Dawid Hermann (Legion), Kacper Perek (Complex), Jakub Prange (Jardo), Mikołaj Kuczkowski (Legion), Łukasz Nowak (G&J Extreme), Łukasz Macinkiewicz (Kozieł), Marcin Ciesielski (Jadwiżyn), Marcel Wysocki (G&J Extreme), Mateusz Rusiecki (Jadwiżyn),  

2 bramki:         Kamil Kuliński (Jadwiżyn), Łukasz Pelowski (Thule), , Patryk Doberski (Jardo), Mateusz Wojtyniak, Mikołaj Fabiańczuk (OCM), (Skup), Mateusz Rak (Skup), Marcin Nowak (Okiboats), Jarosław Gałka (Okiboats), Łukasz Jankowski (Sokół), Dominik Fąs (Czarni), Michał Wiśniewski (OCM), Kamil Cioch (Okiboats), Mariusz Domińczak (Kozieł), Bartosz Markuszewski (Legion), Grzegorz Dratwa (G&J Extreme), Martin Kuczyński (Jardo), Miłosz Wylegała (Jadwiżyn), Daniel Pawlik (Complex), Kacper Piotrowski (Thule),

1 bramka:        Damian Jagła (Skup), Mateusz Ćwiek (Skup),  Igor Luciano(Skup),  Kamil Zawadzki (Complex), Jarosław Hryncewicz (Czarni), Przemysław Sawala (Legion), Marcin Szpilka (Okiboats),  Kacper Paluszak (Okiboats), Tomek Mijalski (OCM), Sebastian Matlak (Sokół), Bartek Kryka (Jadwiżyn), Zbigniew Barańczyk (Jadwiżyn), Patryk Załachowski (Complex), Filip Słomianny (Dziki), Patryk Ewald (Dziki), Jakub Jasiński (OCM), Mikołaj Michałek (Sokół), Szymon Kaczmarowski (Kozieł), Łukasz Wylegała (Dziki), Łukasz Szymanek (Czarni), Krzysztof Mrozek (Skup), Kacper Karnowski (Sokół), Piotr Szczepański (Legion), Michał Rossa (Kozieł), Przemek Rentz (Jardo), Maciej Mleczko (Jardo), Tomasz Kabaciński (SM Jadwiżyn), Kamil Kępiński (Jadwiżyn), Miłosz Kączkowski (G&J Extreme)

KLASYFIKACJA KARTEK 

Po 3 żółtych kartkach następuje 1 mecz zawieszenia zawodnika następnie po 5 i 7 kartce.

Organizator podobnie jak w HALO ma liberalne podejście do przekładania meczów. Z tego względu podobnie jak w HALO stosujemy zasadę: zawieszenie jest na najbliższy mecz. To znaczy: jeżeli zawodnik dostaje czerwoną kartkę (lub trzecią żółtą) w meczu nr 1, mecz nr 2 przekłada, a następnie gra mecz nr 3 – zawodnik pauzuje w meczu nr 3.

3 – Kacper Piotrowski (Thule)

2 – Szymon Kaczmarowski (Kozieł), Patryk Załachowski (Complex) [obaj 1 mecz od zawieszenia]

1 – Krzysztof Kania (Sokół), Mikołaj Fabiańczuk (OCM), Damian Jagła (Skup), Bartosz Markuszewski (Legion), Mateusz Ziarnowski (Kozieł), Michał Wiśniewski (OCM), Marcin Łyszczarz (Okiboats), Filip Sikora (Legion), Tomasz Krzyżanowski (Thule), Przemek Rentz (Jardo), Przemek Dudek (Jardo), Kamil Zawadzki (Complex), Sławomir Komenderski (Skup), Kacper Zieliński (Czarni),

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *