Mistrzostwa Północnej Wielkopolski dzieci za nami

Wągrowiec, Złotów, Jastrowie, Chodzież, Trzcianka, Białośliwie, Kaczory, Kotuń, Szydłowo, Wyrzysk, Piła, Chodzież – zespoły z tych miejscowości pojawiły się na stadionie przy ulicy Bydgoskiej, by rozegrać finały Mistrzostw Północnej Wielkopolski dzieci.

Tegoroczne zmagania odbyły się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a na miejscu pojawił się m.in. marszałek Jacek Bogusławski, który oficjalnie otworzył zmagania.

Drużyny rozgrywały najpierw pomiędzy sobą mini – turnieje eliminacyjne na podstawie których przesłaliśmy specjalne zaproszenie do udziału w rozgrywkach dla wyróżniających się drużyn.

Zawody przebiegały w zdrowej sportowej atmosferze, również dlatego, że organizatorzy dla każdego przygotowali dokładnie te same nagrody i upominki – wszystko dzięki wspomnianemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego.

16 drużyn przez kilka godzin tego słonecznego weekendu rozgrywało pomiędzy sobą spotkania na dwóch poziomach wiekowych. Zawodnicy wraz z trenerami otrzymali poczęstunek, napoje, nagrody rzeczowe.

A co do samej sportowej rywalizacji, wielu zawodnikom i zawodniczkom będziemy się zapewne baczniej przyglądać w przyszłości, bo już w tak młodym wieku prezentują ponadprzeciętne umiejętności.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *