Mrówka wygrywa w Kotuniu

Zespół Mrówki okazał się najsilniejszy w turnieju organizowanym w Kotuniu przy wsparciu Gminy Szydłowo, Powiatu Pilskiego oraz Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Piękna wakacyjna pogoda sprawiła, że na boisku w Kotuniu aż chciało się grać. Turniej rozpoczął się od starcia drużyny Jardo w mocno przemeblowanym składzie z Czarnymi Dawid. Starzy dobrzy znajomi pozostawili po sobie dobre wrażenie, zapewniając emocje do samego końca. Ostatecznie z trzema punktami mecz zakończyli ci drudzy, ale jak się później okazało – jedni i drudzy nie awansowali do półfinałów musząc uznać w grupie wyższość Skupu Złomu Cichy i Gokart&Jump Extreme.

Innowacyjna formuła turnieju sprawiła jednak, że nawet drużyny, które w grupach zajęły miejsce 3-4 miały jeszcze przed sobą kolejne mecze o dalsze miejsca.

O czołowe lokaty walczyły tymczasem po dwie najlepsze drużyny w swoich grupach. Od początku faworytem zmagań wydawała się Mrówka, która w lidze OLA nie straciła jeszcze punktu i rzeczywiście potwierdziła ona swoją dominację sięgając po puchar.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *