Niedzielne granie na żywo

Tym razem SM Jadwiżyn i Asta Bud rozpoczęli niedzielne granie w hali Gastronoma.

SM Jadwiżyn vs Asta-Bud 6:1
SM Jadwiżyn z każdym meczem w coraz silniejszym składzie i z coraz lepszą grą. Tym razem bez większych problemów, może poza początkowymi fragmentami meczu, sięgnął po trzy oczka w starciu z Asta-Bud. Na uwagę zasługuje bardzo dobra skuteczność w ataku Dawida Skrzypskiego oraz „trzymanie defensywy” przez Huberta Jabłońskiego.
Bramki: Dawid Skrzypski X3, Mateusz Knitter X2, Marcin Ciesielski – Konrad Białas
MVP: Dawid Skrzypski

Panowie Piłkarze vs Leroy Merlin 0:1
Bardzo długo czekaliśmy w tym meczu na jakąkolwiek bramkę, choć sytuacji nie brakowało. Brakowało za to skuteczności, a i bramkarze stawali wielokrotnie na wysokości zadania. Ostatecznie losy meczu rozstrzygnęło trafienie Pawła Toksidisa.
Bramki: Paweł Toksidis
MVP: Paweł Toksidis

KP Piła Junior Młodszy vs Biting Lizards 5:3
Biting Lizards mieli w tym spotkaniu wszystko w swoich rękach, gdy dość szybko objęli prowadzenie 2:0 za sprawą Jakuba Fatygi. Jeszcze w pierwszej połowie rywale doprowadzili jednak do remisu, a następnie budowali swoją przewagę. Aż cztery gole dla zwycięzców zdobył Jakub Pawłowski, który czarował na boisku.
Bramki: Jakub Pawłowski x4, Hubert Kobusiński – Jakub Fatyga x2, Alan Barczyk
Żółta kartka: Mikołaj Wieczorek, Jakub Fatyga, Maciej Sondaj

PAGO BHP Team vs Szkoła Jazdy Sukces 2:7
Szkoła Jazdy Sukces w nieco zmienionym składzie, bez podstawowego bramkarza i najlepszego strzelca, a jednak dość gładko poradziła sobie z PAGO BHP Team. Tym razem ciężar strzelania bramek wzięli na siebie Marcin Leniec, Sebastian Wysokiński, Jakub Januzik i Szymon Duszka, a niezawodny w obronie, jak i w ataku był Grzegorz Pilarski.
Bramki: Dawid Łasa x2 – Marcin Leniec x2, Sebastian Wysokiński, Grzegorz Pilarski x2, Szymon Duszka, Jakub Januzik
Żółte kartki: Sebastian Kubiak
MVP: Grzegorz Pilarski

Jardo vs Premio Nowak 2:3
Bardzo zacięte spotkanie, w którym Jardo dwukrotnie było na prowadzeniu, a jednak Premio Nowak nie tylko odrobiło straty, ale na trzynaście sekund przed końcem gry wyszło na prowadzenie. Czasu na kolejnego gola już nie było i trzy bardzo cenne oczka trafiły na konto Premio Nowak.
Bramki: Wojtek Bukowy, Jakub Prange – Wojciech Bańczyk, Grzegorz Stochaj, Ireneusz Ślebioda
Żółte kartki: Jakub Prange
MVP: Wojciech Bańczyk

Skup Złomu Cichy vs Complex Przewozy 6:4
Skup świetnie wszedł w to spotkanie i wydawało się, że ma wszystko pod kontrolą prowadząc nawet czterema bramkami. Przy golu na 4:2 ucierpiał jednak bramkarz tej drużyny i Complex Przewozy poczuł krew – dosłownie. Pięknym trafieniem Rafał Niedbalski doprowadził nawet do stanu 5:4, ale w końcówce mecz uspokoił Kamil Bień, który ustrzelił hat-tricka.
Bramki: Alan Majewski x2, Kamil Bień x3, Marcel Wysocki – Kacper Piotrowski, Dawid Pruciak, Kacper Perek, Rafał Niedbalski
Żółte kartki: Rafał Niedbalski, Adam Grochowski
MVP: Kamil Bień

Copy System vs KP Piła Junior Starszy 3:5
Pierwsza porażka Copy System stała się faktem. Do tej pory drużyna KP Piła Junior Starszy grała ładnie, ale nie punktowała. W tym meczu połączyła oba elementy, choć trzeba przyznać, że zwycięstwo nie przyszło łatwo. Copy System, jak na lidera przystało postawił wygórowane warunki, dzięki czemu oglądaliśmy naprawdę ładne widowisko.
Bramki: Marcin Spliszewski X2, Mateusz Pochylski – Kacper Zieliński x3, Jakub Adamiak, Michał Spychalski
Żółte kartki: Jacek Mazur
MVP: Kacper Zieliński

Eltom vs Sokół Dębówko 4:2
Stałe fragmenty zadecydowały o zwycięstwie Eltomu. Tak właśnie padły aż trzy pierwsze bramki dla tej drużyny – najpierw dwukrotnie z rzutów karnych, a potem z rzutu wolnego. Tym samym los oddał tej ekipie co zabrał przed tygodniem, gdy właśnie stałe elementy mocno skomplikowały walkę z Mrówką.
Bramki: Mikołaj Gapa x2, Mateusz Rusiecki, Adrian Jagodziński – Arkadiusz Kania, Hubert Czarnota
Żółte kartki: Łukasz Jankowski
MVP: Mikołaj Gapa

Kozieł Trans vs Gokart&Jump&Bilard Extreme 4:2
Jak zdobywać pierwsze punkty w lidze to tylko w takim stylu. Kozieł Trans przegrywał już z Gokart&Jump&Bilard Extreme 0:2, a jednak zdołał odwrócić losy spotkania i sięgnąć po komplet punktów w tym arcyciekawym spotkaniu.
Bramki: Szymon Kaczmarowski, Kamil Kosiński, Jakub Nowacki, Mariusz Domińczak – Bartek Kuzka, Piotr Majtyka
Żółte kartki: Przemek Kozieł
MVP: Kamil Kosiński

Mrówka vs Darpol 4:1
Mrówka ani przez chwilę nie pozwoliła trzykrotnym mistrzom marzyć o zwycięstwie w tym meczu. Świetna organizacja w obronie i groźne ataki, a do tego dość niespodziewane ustawienie z Łukaszem Cyrukiem na bramce, który był wykorzystywany jako grający bramkarz sprawiało wiele problemów Darpolowi. Honorowa bramka padła w ostatniej minucie gry, ale chwilę później Mrówka i tak przywróciła wynika do różnicy trzech goli.
Bramki: Piotr Przygocki, Łukasz Cyruk, Krzysztof Mrozek, Zbigniew Barańczyk – Bartek Skowroński
Żółte kartki: Paweł Kędziora, Arkadiusz Dolny
MVP: Zbigniew Barańczyk

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *