OLA STYKU 2023 – wyniki 05-06

Podsumowanie poniedziałkowego grania.

Retronika 9-0 War Bud
Miłosz Wylegała, Filip Sikora 2, Hubert Czarnota 3 (MVP) , Jakub Weyer, Łukasz Macinkiewicz 2

Pierwsze kilkanaście minut nie zwiastowało kanonady jaką tego dnia zafundowała Retronika. Miłosz Wylegała i spółka wskakiwali wraz z kolejnymi minutami na wyższe obroty i pewnie wygrali spotkanie. War-Bud może być zadowolony za początek spotkania, ale zdecydowanie należy się reprymenda za sposób reakcji na pierwszego straconego gola.

Team Cichy 3-6 Skup Złomu Szkoła Policji
Dawid Becker, Maks Grochowski, Oskar Fliski / Dawid Wślizło 3 (MVP) , sam. x3

Pojedynek dwóch zespołów których mecenasem jest Mariusz Cichy. Bardziej doświadczona ekipa, aczkolwiek, złożona głównie z adeptów Policji w Pile, pokonała Cichy Team. Mecz obfitował w ciekawe sytuacje, interwencje bramkarzy, strzały z dystansu. To mogło się podobać kibicom, w tym Przemkowi Zublewiczowi który zza linii bocznej kierował poczynaniami swojej drużyny.

Mrówka 3-1 Dach Stef
Wojtek Węgrzyn 2, Darek Nowak / Kamil Bień
MVP: Radek Góźdź
ZK: Wojtek Węgrzyn, Radek Góźdź

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tego popołudnia nie zawiodło. Mrówka nacierała, ale Dach Stef dzielnie się odgryzał. Strzelał Kamin Kosiński, w poprzeczkę trafiał Kamil Bień, dobrą sytuację z drugiej strony miał Kacper Zieliński i Wojtek Węgrzyn. Ostatecznie ten ostatni otworzył worek z bramkami a spotkanie rozkręciło się na dobre. Bramki zdobywała jednak pod rząd tylko Mrówka, bowiem ostatnie trafienie, przed samym końcem spotkania, autorstwa Kamila Bienia było tylko honorowym.

Styku 11-0 Panowie Piłkarze
Łukasz Styczeń, Mateusz Ziarnowski 7, Damian Barwa, Artur Kwiatkowski, Damian Bączkowski
MVP: Łukasz Styczeń

Mateusz Ziarnowski wykorzystał do granic możliwości bezradność przeciwnika, goniąc Wojtka Węgrzyna po koronę króla strzelców. O zwycięzcach można pisać wiele, a warto kilka słów napisać o przegranych. Panowie Piłkarze, jesteście drużyną która nie muruje, nie gra do tyłu i to niestety się mocno zemściło, ale to w sumie jest tym, po co przychodzimy na Orlika. Szacun 😉

Complex 4-6 Jardo

MVP: Łukasz Tomaszewski

Jardo zdobywa pierwsze punkty w sezonie a ich ofiara pada Complex, który jednak łatwo skóry nie sprzedał. Najpierw Jardo prowadziło 2-0, by w drugiej połowie stracić 3 gole. Ostatecznie jednak zdobyło kolejne bramki i zakończyło mecz jako zwycięzca.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *