OLA Styku 2023 – terminarz

Zagramy po majówce.

8 maja 2023, Orlik na Zielonej Dolinie w Pile

18:00 Panowie Piłkarze – Cichy Team
18:35 War Bud – Dach Stef
19:10 Jardo – Mrówka
19:45 Retronika – Skup Złomu Szkoła Policji
20:15 Styku Transport – Complex

Druga kolejka HALO STYKU 2023 będzie przedsmakiem szalonych spotkań jakie czekają nas tydzień później. Ale o tym napiszemy w kolejnej zapowiedzi 🙂 Skupmy się na „pomajówkowym” poniedziałku.

Panowie Piłkarze którzy przegrali pierwszy mecz ze Skup Złomu Szkoła Policji czyli drużyną Mariusza Cichego, będą szukać szczęścia z drugą ekipą tego mecenasa pilskiego sportu 😉 Cichy Team, to młodzieżowa ekipa z zeszłego sezonu występująca pod inną nazwą. W tym roku chłopacy rozpoczęli rozgrywki z przytupem, od wygranej nad War-Bud. Jeśli o War-Bud mowa to mecz z Dach-Stefem będzie z pewnością trudnym spotkaniem dla Tobiasza Rakieć i jego zespołu. Dach-Stef to jeden z pretendentów do zajęcia miejsca na podium, a kto wie, być może włączenia się do walki o mistrzostwo ligi.

Podobne cele ma wspomniany Skup Złomu Szkoła Policji, który chce w tym roku zająć co najmniej miejsce na podium, a pomóc ma mu w tym fuzja (niespodzianka: fuzji pomiędzy Skup Złomu Cichy a ostatecznie nie zgłoszoną drużyną złożoną z adeptów Szkoły Policji w Pile). Tak więc do znanych nazwisk jak Marceli Wysocki czy Alan Majewski dołączyli nowi zawodnicy. Ich rywalem będzie Retronika, drużyna Pawła Omullera, który prostu z kościoła przybędzie tego dnia na orlika. Nie pytajcie ;D Retronika nie rozpoczęła tego sezonu najlepiej, więc może pomoc siły wyższej w drugim spotkaniu załatwi sprawę?

Jeżeli już mówimy o nie najlepszych startach w rozgrywkach to Jardo które zostało pokonane przez Styku Transport podejmie faworyta – Mrówkę. Wojtek Węgrzyn i spółka jak co roku sa najgroźniejsza drużyną rozgrywek na orliku, ale w tym sezonie czai się na nich wspominany Styku Transport. Kilka ciekawych wzmocnień w ekipie Styka wystarczyło na pokaz siły przeprowadzony na Jardo, ale prawdziwy egzamin dla tej drużyny będzie miał miejsce w III kolejce. Zanim to nastąpi trzeba pokonać Complex, drużynę znaną, słynącą z nieustępliwości i przysparzającą faworytom nie mało problemów.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *