Podsumowanie sobotnich spotkań

Pojedynek SM Jadwiżyn z Kozieł Trans był świetnym zwieńczeniem sobotnich spotkań na orliku w Kotuniu. Mecz stał na bardzo wysokim, wyrównanym poziomie, choć i we wcześniejszych starciach emocji nie brakowało.

Gokart&Jump Extreme vs Jardo 8:4

Dawid Ciszek X2, Piotr Majtyka X2, Patryk Polak X2, Łukasz Nowak, Marcel Wysocki – Krzysztof Kuźmicz X2, Patryk Doberski, Przemek Dudek
MVP: Patryk Polak

Pojedynek doskonale zaczął się dla Jardo, które szybko objęło prowadzenie, a następnie wywalczyło rzut karny. Niestety w tej sytuacji faulowany był Leszek Łukasiewicz, który musiał opuścić boisko, a jego drużyna już do końca grała w pięciu na sześciu rywali. Mimo to, do przerwy było całkiem przyzwoicie, bo Jardo prowadziło najpierw 2:0, a potem 2:1. Po zmianie stron Gokart&Jump Extreme dopełnił jednak formalności i wygrał pewnie 8:4.

Leśne Dziki vs Jardo 0:7

Krzysztof Kuźmicz X3, Martin Kuczynski, Patryk Doberski, Przemek Dudek x2
MVP: Przemek Dudek

Drugi tego dnia pojedynek Jardo, mimo wyniku końcowego nie należał do najłatwiejszych. Rywale stawili się w kilkunastoosobowym składzie i próbowali wykorzystywać przewagę liczebną kreując grę. Niemniej co pewien czas nadziewali się na kontry i mecz zakończył się bardzo okazałym zwycięstwem rywali.

Leśne Dziki vs Skup Złomu Cichy 2:6
Łukasz Wylegała, Radosław Koza – Mateusz Wojtyniak x2, Jakub Komenderski X3, Mateusz Rak
MVP: Jakub Komenderski

Podobnie jak w poprzednim meczu, także w tym Leśne Dziki próbowały kąsać bardziej doświadczonego rywala, ale zdecydowanie brakowało skuteczności. Przynajmniej pięć sytuacji sam na sam z bramkarzem Skupu Złomu zakończyło się niepowodzeniami, a w takiej sytuacji ciężko myśleć o trzech punktach. Niemniej Leśne Dziki pozostawiły po sobie dobre wrażenie, a Skup zgarnął bezcenne trzy oczka.

Ostry Cień Mgły vs Okiboats 2:11
Mikołaj Fabijanczuk, Michał Wiśniewski – Marcin Myk, Łukasz Tomaszewski x5, Marcin Nowak, Kamil Cioch, Jarek Gałka, Marcin Łyszczarz x2
Żółta kartka: Michał Wiśniewski
MVP: Łukasz Tomaszewski

Okiboats, gdy wchodzi na najwyższe obroty jest ciężki do powstrzymania nawet przez najlepsze drużyny w lidze. Tak też było w tym spotkaniu, gdy już worek z bramkami rozwiązał się. Wówczas kolejne gole padały z ogromną łatwością i regularnością. Ostry Cień Mgły raz po raz odgryzał się ciekawymi akcjami, ale ostatecznie Okiboats zanotowali bardzo wysokie zwycięstwo.

Sokół Dębówko vs Legion Krepsko 8:1
Hubert Czarnota X2, Szymon Jurgiel, Łukasz Jankowski x2, Bartek Jankowski x3 – Mikołaj Kuczkowski
MVP: Bartek Jankowski

Faworyzowany Sokół Dębówko bardzo długo męczył się ze skazywanym na porażkę Legionem Krępsko. Ba, to rywale wyszli na prowadzenie i w pierwszej połowie grali jak równy z równym z jednym z faworytów ligi. Po zmianie stron coś się jednak popsuło i Sokół bardzo często wychodził w dwóch-trzech zawodników na bramkarza Legionu, rzadko tylko wspieranego przez swoich kolegów z pola.

Kozieł Trans vs SM Jadwiżyn 2:1
Łukasz Macinkiewicz, Kacper Dybziński – Wojciech Węgrzyn

Żółta kartka: Szymon Kaczmarowski, Mateusz Ziarnowski

MVP: Marcel Hańczaryk

Pojedynek na szczycie rozpoczął się doskonale dla SM Jadwiżyn, który wyszedł na prowadzenie po trafieniu niezawodnego Wojtka Węgrzyna. Później jednak oglądaliśmy już tylko dwa gole, oba autorstwa zawodników Kozieł Trans, który sięgnął po komplet punktów. Z obu stron mogliśmy oglądać świetne akcje, ale też bardzo dobrą grę w defensywie. Czystych sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo, a gdy już do nich dochodziło, wówczas świetnie prezentowali się obaj bramkarze.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *