Terminarz III kolejki + zapowiedź

Gramy w hali MOSiR, tylko w niedzielę.

Ze względu na konkurs tańca „ISKRA”, sobotnie kolejka nie odbędzie się. Zagramy tylko w niedzielę. Kolejne terminy to: 16 i 17 grudnia. 23 grudnia rozegramy Turniej Świąteczny.

Niedziela, 10 grudnia, hala MOSiR w Pile

10:00 Leśni Zawada – Czarni Dawid
10:35 Eltom – Panowie Piłkarze
11:10 Szafa Premio Nowak – Trans-Express Piła
11:45 Asta Net – Fobas
12:20 Darpolistas – Jardo
12:55 Complex Przewóz Osób – Szkoła Jazdy Sukces
13:30 Wielkopolska Grupa Ubezpieczeniowa – Mrówka
14:05 El-Fen Leżenica – Eurodach (zmiana godziny na prośbę organizatora, za zgodą kapitanów)
14:40 Kompleks Brzeski – Colours Factory

pauzują: Styku oraz Zamoście

STS Logistic – Retronika – przełożony, ze względu na puchar polski, za zgodą Retroniki (na późniejszy termin)

Przypominamy o opłaceniu wpisowego. Brak pierwszej raty, skutkuje odjęciem 1 punktu. 😉

Niedzielną kolejkę rozpoczniemy od spotkania Leśnych Zawada z Czarnymi Dawid. Ci drudzy częściową wywodzą się właśnie z okolic Zawady, więc chyba możemy nazwać ten mecz malutkimi (mini?) Derbami? Czarni po pierwszej dobrej połowie ulegli Styki i zdobycie trzech punktów wydaje się być dla nich koniecznością. Podobnie rozumuje Eltom w spotkaniu z Panami Piłkarzami, którzy fenomenalnie grali z Szafa Premio Nowak, wyżej notowanym przeciwnikiem, który zagra w niedziele z Trans Express Piła. Szafa ma wieksze szanse niż Panowie Piłkarze na ugranie punktów w swoim spotkaniu, ale piłka jest nieprzewidywalna, na co pewnie też trochę liczy Trans Express. Szafa Premio wydaje sie być o wiele bardziej w zasięgu niż Darpolistas z którymi przegrali w II kolejce. Kaczorzanie podejmą Jardo, ale za nim o nich, należy wspomnieć o meczu pauzującej tydzień wczesniej Asta Net która zmierzy się z rewelacją tego sezonu Fobas. Czy Asta stanie się trzecią ofiarą Fobasu w tym sezonie? Zobaczymy. Podobnie liczą Darpolistas którzy chcieliby mieć 9 punktów, z kolei Jardo liczy na wygraną z porównywalnym rywalem.

W połowie dnia Complex Przewóz Osób zagra ze Szkoła Jazdy Sukces i cos czujemy, że średnia wieku na parkiecie może momentami być bliższa 20stki niż 30stki, co zawsze nas cieszy. Nieco inaczej będzie w starciu dwóch doświadczonych w ligowych bojach ekip, Wielkopolska Grupa Ubezpieczeniowa podejmie rywala z absolutnego szczytu Mrówkę. Po tym spotkaniu do rozgrywek ligowych przystąpi STS Logistic, czyli „nasza” ekipa w eliminacjach Pucharu Polski w futsalu. Jesteśmy ciekawi formy zawodników STS, którzy myślami sa prawdopodobnie przy środowym finale. Przedostatnim meczem tego dnia będzie starcie Kompleksu Brzeski, który podobnie jak Jardo, chciałoby wygrać z równorzędnym siebie rywalem. Czy takim będzie Colors Factory? Wydają się niżej notowani, w związku z czym Kompleks liczy na 3 punkty. Na sam koniec dnia El-Fen Leżenica zagra z Eurodach, który to będzie walczyć o swoje punkty w ligowej tabeli.

Niedziela zapowiada się emocjonująco jak zawsze. Zapraszamy więc do hali pilskiego MOSiRu. Naprawdę gwarantujemy, że nic nie zdenerwuje Waszych żon tak bardzo jak pół dnia spędzonego w przedświąteczny weekend na trybunach. No chyba, ze Turniej Świąteczny 23 grudnia. Na który również Was serdecznie zapraszamy! Zapisy ruszyły, mamy 6 drużyn.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *