Terminarz VIII i IX kolejki

Standardowo, gramy w sali MOSiR.

SOBOTA 13.01.2023, hala MOSiR w Pile


13:30 STS Logistics – Szkoła Jazdy Sukces (zaległy mecz)
14:10 El-Fen Leżenica – Wielkopolska Grupa Ubezpieczeniowa
14:45 Kompleks Brzeski – Complex Przewóz Osób
15:20 Czarni Dawid – Fobas
15:55 Darpolistas – Szafa Premio Nowak
16:30 Eurodach – Retronika
17:05 Leśni Zawada – Eltom

Mecz STS Logistics – Zamoście przełożony na prośbę obu drużyn.

Mecz Mrówka-Colours przełożony na niedzielę, na prośbe Mrówki za zgodą Colours.

Mecz Jardo – Panowie Piłkarze przełożony, na kiedyś, na prośbę PP 🙂

NIEDZIELA 14.01.2023, hala MOSiR w Pile

09:30 Colours Factory – Mrówka (zaległy mecz)
10:00 Mrówka – Eurodach
10:35 Szkoła Jazdy Sukces – Colours Factory
11:10 Trans-Express Piła – Jardo
11:45 Retronika – Zamoście
12:20 STS Logistics – El-Fen Leżenica
12:55 Wielkopolska Grupa Ubezpieczeniowa – Kompleks Brzeski
13:30 Eltom – Darpolistas
14:05 Fobas – Styku Transport
14:40 Asta Net – Leśni Zawada
15:15 Styku Transport – Asta Net (mecz przełożony z soboty na prośbę Asty)

Panowie Piłkarze – Czarni Dawid przełożony na następne kolejki, na prośbę PP.

Chcemy zaznaczyć, że jest kilka meczów do rozegrania, które są przełożone z poprzednich kolejek. Do końca pierwszej rundy pozostały dwie kolejki: w niedzielę 21.01 oraz w sobotę 27.01. W tych kolejkach nie wolno przekładać meczów, chyba, że awansem wcześniej. Ponadto w tych kolejkach zostaną rozegrane wszystkie pozostałe zaległe spotkania.

Jednocześnie zaznaczamy, że prośby jakie składacie o godziny meczów nie są wiążące. Wiążący jest terminarz zamieszczany na stronie. Prośby przyjmujemy i staramy się je respektować, ale nie zawsze się to da zrobić. Jesteśmy dla Was, ale nie wszystko da się pogodzić. Prosimy nie informować drużyn o godzinie meczu przed zamieszczeniem terminarza na stronie.

Uwaga!

Dostaliśmy zapytanie o interpretację regulaminu HALO, konkretnie punktu II.2 dotyczącego kolejności klasyfikacji, gdy jest równa ilość punktów.

1) W przypadku, gdy dwie drużyny ukończą z równą liczbą punktów o wyższym miejscu w tabeli decydują kolejno: – bezpośredni mecz – lepszy bilans bramkowy – większa liczba strzelonych bramek – mniej żółtych kartek – rzuty karne. To wynika jasno z opublikowanego regulaminu.

Mały problem natury prawnej, interpretacyjnej pojawia się przy trzech drużynach mających tyle samo punktów, oraz gdy każdy wygrał z każdym. Wtedy też:

2. W przypadku, gdy trzy lub więcej drużyn zakończą zmagania z równą liczbą punktów o wyższym miejscu w tabeli decydują kolejno:

A) mała tabela, a w niej: – bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi – lepszy bilans bramkowy w bezpośrednich meczach – większa liczba goli w bezpośrednich meczach

B) w dalszej kolejności: – ogólny bilans bramkowy – większa ogólna liczba goli strzelonych – ilość żółtych kartek (mniejsza)

W naszej ocenie dzięki temu zachowujemy pierwotny regulamin, czyli w przypadku równej liczby punktów decyduje nadal bezpośredni pojedynek, tylko w tym wypadku, w formie małej tabeli pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *