Tor przeszkód dla Wszystkich

Zakończyliśmy zmagania!

2021 roku pomimo pandemii i nieprzyjemnych sytuacji z nią związanych kończymy bardzo pozytywna informacją. Dzięki wsparciu Powiatu Pilskiego oraz Ministerstwa Obrony Narodowej udało się nam zorganizować już Vtą edycję Toru Przeszkód dla Wszystkich.

Jest to policyjna trasa toru przeszkód, jaki policjanci pokonują w trakcie testów sprawnościowych, zaadoptowana na potrzeby Stowarzyszenia Orlik Piła oraz uczestników zabawy: uczniów szkół średnich.

W tym roku wystartowało około 80 uczestników, z których w rundzie finałowej w grudniu 2021, walczyło 30. Drużyny były złożone z uczniów szkół średnich. Jedna dziewczyna i dwóch chłopaków reprezentowało daną szkołę.

Tor przeszkód dla wszystkich to wydarzenie które promuje aktywny sposób spędzania czasu, propaguje poszanowanie dla munduru oraz etosu Wojska Polskiego. Jest to stałe miejsce w kalendarzu imprez Piły i Stowarzyszenia Orlik Piła.

Dziękujemy Ministerstwu Obrony Narodowej, panu Staroście, Eligiuszowi Komarowskiego, Zespołowi Szkół Gastronomicznych, wszystkim wolontariuszom, nauczycielom, oraz uczestnikom za pomoc i aktywny udział!

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *