Turniej Wakacyjny 2020

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Turniej Wakacyjny o Puchar Starosty Pilskiego zostanie rozegrany 5 lipca – w niedzielę, na Orliku w Kotuniu dzięki wsparciu Gminy Szydłowo.

Zapisy:

Zapisać się można poprzez telefon 605 219 102 lub wiadomość na facebooku Orlika Piła.

Formuła:

Drużyny zostaną rozlosowane na grupy, każdy zagra z każdym jeden mecz. Z każdej z grup awansują najprawdopodobniej 2 najlepsze ekipy. W fazie pucharowej wylosujemy zespoły, zagramy jeden mecz (w przypadku remisu karne).

Czas gry

Mecz będzie trwać jeden raz 12 minut zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej. Drużyny będą miały 1 minutę czasu na przygotowanie do meczu. W przypadku nie zjawienia się w ciągu 5 minut – walkower.

Podział na grupy a epidemia

By zminimalizować ryzyko epidemiologiczne a także spełnić wymogi dotyczące liczby osób biorących udział w wydarzeniu terminarz fazy grupowej zostanie opublikowany wcześniej. Najpierw zagra grupa A i B potem C i D. Drużyny rozlosujemy. Na orliku będziecie mieć do dyspozycji płyn do odkażania rąk, strefę buforową do wejścia na plac gry. Szatnie będą nieczynne.

Nagrody

Dzięki wsparciu Powiatu Pilskiego udało się przygotować atrakcyjne nagrody! Wiecie że rozdajemy ich najwięcej w Pile ze wszystkich Stowarzyszeń i organizatorów 😉 Jak zawsze: puchary, medale, piłki, książki.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *