Turniej Zdrowia i konkurs plastyczny!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Północnej Wielkopolski do udziału w Turnieju Zdrowia, a najmłodszych do konkursu plastycznego!

Stowarzyszenie Orlik Piła przy wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego zaprasza wszystkich chętnych na Turniej Zdrowia, bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą oraz do udziału w konkursie plastycznym!

Turniej Zdrowia

Ogólnodostępna rywalizacja odbędzie się 14 listopada. W reżimie sanitarnym, z zachowaniem zasad uprawiania sportu i wytycznych ze strony Rządu gov.pl , zorganizujemy rywalizacje sportową. Zapisy drużyn prowadzimy poprzez formularz na orlikpila.pl oraz e-mail orlik.pila@gmail.com.

Konsultacje z fizjoterapeutą

W dzień Turnieju Zdrowia, to znaczy 14 listopada można odbyć bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą. Najlepszy w regionie specjalista z Fizjoway pomoże Wam we wszystkich aspektach zdrowotnych a także dla wcześniej zapisanych osób przeprowadzi masaże! Zapisy prowadzimy poprzez formularz na orlikpila.pl oraz e-mail orlik.pila@gmail.com.

Konkurs plastyczny dla dzieci

Wszystkie dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli Północnej Wielkopolski zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Sport w walce z wirusami”. Technika przygotowania pracy jest dowolna. Prace należy sfotografować i przesłać na: orlik.pila@gmail.com z imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora oraz telefonem kontaktowym do rodzica/opiekuna. Termin na przesłanie prac to 8 listopada 2020 do końca dnia.

Zarówno w konkursie plastycznym jak i w Turnieju Zdrowia przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy!

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *