Kominiarz Team najlepszy w BestDrive Cup 2022 (WIDEO)

Kominiarz Team wygrał zmagania w BestDrive Cup organizowanym przez Stowarzyszenie Orlik Piła. W wielkim finale zwycięzcy pokonali drużynę Kozieł Trans. Trzecie miejsce dla Darpolu/Drinkarni.

To był pierwszy duży turniej futsalowy w tym roku. Drużyny rywalizowały w hali MOSiR przy Żeromskiego w Pile, a na miejscu zameldowały się ekipy z całego regionu. Już faza grupowa dostarczyła sporo emocji, bo drużyny walczyły o zaledwie osiem wolnych miejsc w dalszej części zmagań. Co więcej, w jednej grupie o awansie musiały zadecydować dodatkowe rzuty karne, w których zmierzyły się ekipy Nerrazurri oraz Oggy Group. Lepsi okazali się ci pierwsi i to oni zameldowali się w ćwierćfinałach.

A tam zabawa zaczynała się na dobre. W gronie ćwierćfinalistów znalazły się znane i cenione ekipy jak Darpol/Drinkarnia, Kozieł Trans czy też Skup Złomu Cichy. Był także Kominiarz Team, który pod tą nazwą występował po raz pierwszy, ale w składzie miał bardzo doświadczonych graczy, których do boju prowadził Patryk Klofik.

I to właśnie Kominiarz Team szedł jak burza przez kolejne fazy zmagań. Awans do wielkiego finału wywalczył jednak po bardzo ciężkim boju zakończonym rzutami karnymi z Darpolem/Drinkarnią. A w samym finale wszystko wyglądało już zdecydowanie łatwiej. Kominiarz Team wygrał z Kozieł Trans wysoko 4:1 i odebrał nagrody ufundowane przez BestDrive Mrotek, które wręczali właściciele – Sylwia i Damian Mrotek oraz Edi Andradina, znany w regionie piłkarz z przeszłością w Ekstraklasie, który ufundował dla najlepszego gracza biografię z dedykacją. 

2 comments

Join the Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *