OLA STYKU 2023 – terminarz

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem oraz zapowiedzią V kolejki.

Orlik na Zielonej Dolinie w Pile, poniedziałek 29 maja 2023

18:00 Dach Stef – Jardo
18:30 Team Cichy – Mrówka
19:05 Complex – Retronika
19:40 Skup Złomu Szkoła Policji – Styku Transport
20:10 War Bud – Panowie Piłkarze

Dach Stef został wskazany jako czarny koń rozgrywek przez kilku zawodników udzielających nam wywiadu. Musi to potwierdzić w rywalizacji z Jardo, które notuje bardzo zły sezon. Komu jednak lepiej urwać punkty jak nie faworytowi? Wydaje się jednak, że drużyna w której pierwsze skrzypce gra Kamil Kosiński, nie powinna mieć w tym spotkaniu dużych trudności.

Podobnie zapowiada się mecz Mrówki, jednego z faworytów tych rozgrywek, w spotkaniu z Cichy Team. Ci drudzy pomimo świetnego startu sezonu, wielkiego zaskoczenia tych rozgrywek, nie powinni (teoretycznie!) tego spotkania wygrać. Czym innym jednak jest chłodna matematyczna kalkulacja, a czym innym boiskowy żar walki i determinacji w spotkaniu z mistrzem poprzednich sezonów. Jestesmy ciekawi rozstrzygnięcia tego spotkania.

W kolejnym meczu szukająca punktów Retronika podejmie nieźle wypadający w obecnych rozgrywkach Complex. Kamil Zawadzki zmontował ciekawa ekipę na orlika, oczywiście podobna do tej która widzieliśmy na hali – z tego słynie ta drużyna. Czy zespół Pawła Omullera wreszcie przebudzi się z wiosennego letargu i wejdzie na obroty, jakich od tej drużyny oczekujemy? Przekonamy się w poniedziałek.

O 19:40 będziemy świadkami chyba najciekawsze pojedynku tej rundy, w którym to Styku Transport podejmie Skup Złomu Szkoła Policji. Obie drużyny mają wysokie aspiracje i obie chciałby zrzucić w tym sezonie z najwyższego stopnia podium Mrówkę. Skup w poprzedniej kolejce zebrał bolesne manto od Mrówki, z którą Styku zremisował. Faworytem wydaje się właśnie ekipa Łukasza Stycznia, jednak faworytów zawsze weryfikuje boisko. Styku jest w dobrej formie, ponieważ ostatni swój mecz wygrał wysoko, bo aż 11:0, a Mateusz Ziarnowski, jak obiecał, tak robi – idzie w kierunku króla strzelców rozgrywek stawiając krok za krokiem. Czy Skup zatrzyma „Ziarna”? Zobaczymy.

Na sam koniec tego pięknego poniedziałku zniszczony przez Styka War-Bud będzie chciał się odegrać na Panach Piłkarzach, którzy po bardzo ciekawych spotkaniach z reguły nie punktują. To ciekawa drużyna, mieszanka SM Jadwiżyn i P.P z halówki, w której jednak w ostatecznych momentach brakuje postawienia kropki nad i. War-Bud grał w III lidze HALO i teraz zdobywa bezcenne doświadczenie, mierząc się z wyżej notowanymi drużynami. Zapewne w halówce to zaprocentuje i przyniesie wiele niespodzianek.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *