HALO 2021 podsumowanie i terminarz

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek HALO na II kolejkę „rundy jesiennej” czyli dzień 10-10-2021 oraz podsumowanie tego co działo się w I kolejce, 03-10-2021.

Zacznijmy może od terminarza na 10 października. II kolejka „rundy jesiennej”, a tak naprawdę w zależności od ligi: pierwsza kolejka rundy finałowej w ligach FUN1 (Mistrzowskiej i Spadkowej) oraz druga kolejka rundy finałowej FUN2, zostana rozegrane w hali PUSS przy ulicy Podchorążych w Pile.

TERMINARZ:

NIEDZIELA 10 PAŹDZIERNIKA, HALA PUSS

10:00 Skup Złomu Cichy – Jardo
10:35 Complex – SM Jadwiżyn
11:10 Biting Lizards – PAGO BHP Team
11:45 Leśne Dziki – Panowie Piłkarze
12:15 Szkoła Jazdy Sukces – Leroy Merlin

pauza: Premio Nowak i Copy System

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA. Nie doprecyzowaliśmy tego, ale w lidze FUN1 – Grupie Spadkowej, żadna z drużyn nie zostanie zdegradowana do niższej ligi, ponieważ część ekip wycofała się i naturalnie drużyny które zostały pozostaną w FUN1.

Prześledźmy co działo się w niedzielę 3 października i jaki miało wpływ na kształt grup.

W grupie FUN1 rozegrano brakujące spotkania rundy zasadniczej. Niespodzianką była wysoka wygrana Skup Złomu Cichy nad Premio Nowak. W spotkaniu widzieliśmy pewien brak obycia z piłką halową, jednak uważamy, że dogrania do końca ligi jest świetną decyzją obu drużyn ponieważ wejdą w nowy sezon już w pełnej gotowości. W drugim meczu po zaciętym boju i dobrej grze defensywnej Jardo pokonało Copy System. I to właśnie Jardo, Premio Nowak oraz Skup Złomu utworzą grupę w której zagrają każdy z każdym. Copy System, Complex Przewóz Osób oraz SM Jadwiżyn będą rywalizować w trójkę.

Premio Nowak 1:6 Skup Złomu Cichy
Jardo 4:2 Copy System

W lidze FUN2 rozpoczęliśmy rundę rewanżową. Na starcie tej ligi po niesamowicie zaciętym spotkaniuw którym wynik zmieniał się kilkukrotnie na korzyści jednej lub drugiej strony, Jaszczury wygrały z faworytem: Szkoła Jazdy Sukces, która spadła na drugie miejsce w tabeli. Leroy Merlin bardzo pewnie i bez problemów pokonało nie będące w optymalnym składzie Leśne Dziki. W ostatnim omawianym tutaj spotkaniu, PAGO uległo Panom Piłkarzom w dużym stosunku bramek.

Podobnie jak w przypadku drużyn Ligi FUN 1 życzymy wszystkim ekipom dobrego ogrania, braku kontuzji. Tym, którzy nie rywalizują o puchary proponujemy traktować to „dogranie” sezonu jako przygotowanie do nowych rozgrywek które wystartują już w listopadzie.

Biting Lizards 5:4 Szkoła Jazdy Sukces
Leroy Merlin 9:1 Leśne Dziki
PAGO BHP Team 3:8 Panowie Piłkarze

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *