HALO STYKU 22/23

Startujemy!

W listopadzie wystartuje Halowa Amatorska Liga Orlika sezon 2022/2023.

W zależności od ilości zgłoszonych drużyn, zaproponujemy najbardziej zasadną formułę rozgrywek. Prezentujemy jednak już teraz to, co wiemy.

Jak się zgłosić?

Zadzwonić: 605 219 102. Trzeba się spieszyć, ponieważ w ciągu kilku dni zamykamy zapisy. Na ten moment jest zgłoszone 17 drużyn, wprowadziliśmy limit 21.

Kiedy start i w jakie dni liga?

Chcielibyśmy wystartować w listopadzie, po zakończeniu lig trawiastych. Planujemy pierwszą kolejkę na weekend 26/27 listopada 2022 roku.

Spotkania będą odbywać się w niedziele oraz kilka razy w soboty aby zakończyć rozgrywki pod koniec lutego 2023 roku. Prawdopodobne terminy to 27 listopada (start), 3, 4, 10, 11, 17, 18 grudnia. Jeden z tych terminów będzie Turniejem Świątecznym.

Jaka hala?

Naszą główną areną zmagań będzie hala MOSiR w Pile przy ulicy Żeromskiego. Alternatywą w przypadku zajętych temrinów będzie hala Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile.

Jaka formuła rozgrywek?

To najtrudniejsze pytanie, ponieważ nie wiemy ile drużyn ostatecznie się zgłosi. Chcielibyśmy żeby były to trzy ligi oraz rozgrywki mecz + rewanż. O szczegółach poinformujemy.

Jakie nagrody?

Tutaj dużych zmian nie będzie, ale poziom nagród jest z roku na rok, również dzięki patronom ligi, coraz wyższy. Na pewno zadbamy o to aby każdy zawodnik zwycięskiej drużyny otrzymał pamiątkowy medal oraz nie kategoryzujemy jakości nagród ze względu na ligę. Niezależnie czy jesteś półamatorem, amatorem czy kompletnym amatorem: walczysz o tak samo cenne statuetki i nagrody rzeczowe. A będą to: puchary, medale, piłki na orlika, piłki halowe, koszulki termoaktywne, torby, książki, gadżety sportowe, tablice FIFA.

Co jeszcze ciekawego?

Chcielibyśmy zapewnić w każdym spotkaniu, niezależnie od poziomu rozgrywek dwóch sędziów. Oprócz tego, do czego przywykliście w zeszłym roku, będziemy prowadzić transmisje live wybranych meczów na naszym kanale na facebooku. Tam też będą pojawiać się grafiki drużyny kolejki, najlepszych zawodników, skróty wideo czy też uwielbiane przez Was memy.

Sponsor tytularny:

Patroni:

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *