HALO, podsumowanie i terminarz OSTATNIEJ kolejki

Zakończyliśmy zmagania ligi FUN1, za tydzień kończymy FUN2.

Ostatnim spotkaniem dokańczanego sezonu ligi FUN1 był mecz Jardo przeciwko Premio Nowak, który wygrała ta pierwsza ekipa 4-1. Tym samym zespół Jardo został mistrzem ligi FUN1. Na drugim stopniu podium, z wicemistrzowskim pucharem stanęła ekipa Premio. Pierwszą trójkę, z bardzo dobrym, trzecim miejscem, zamyka Skup Złomu Cichy.

W lidze FUN2 na zakończenie emocji, zmagań oraz walki o puchar musimy zaczekać do przyszłego weekendu kiedy to rozegramy ostatnią kolejkę ligi FUN2. Terminarz podajemy poniżej.

10:00 Leśne Dziki – Szkoła Jazdy Sukces
10:35 PAGO BHP Team – Leroy Merlin
11:10 Panowie Piłkarze – Biting Lizards
11:45 wręczenie pucharów, nagród i wyróżnień za sezon 2021/2022 w ligach FUN1 i FUN2

W chwili obecnej tabela prezentuje się w następujący sposób:

Prowadzą Biting Lizards które potrzebują wygrać z Panami Piłkarzami, żeby zdobyć mistrzostwo FUN2. W przypadku remisu Jaszczurów oraz wygranej Szkoły lub Leroy mistrzem zostałyby nadal Jaszczury, które w II rundzie pokonały Szkołę Jazdy Sukces oraz Leroy Merlin, w myśl przepisu o końcowej klasyfikacji w rundzie finałowej, zamieszczonego tutaj: http://orlikpila.pl/index.php/2021/09/13/wznowienie-halo-2020-2021/.

Leroy Merlin i Szkoła Jazdy Sukces w II rundzie zremisowały 1-1. Szkoła ma dużo lepszy stosunek bramkowy. A więc: Leroy może wygrać ligę tylko w przypadku przegranej Biting Lizards i swojej wygranej, dodatkowo musi przegrać Szkoła (lub Leroy wygrać „kosmicznym” wynikiem co jest niemożliwe). Szkoła Jazdy Sukces żeby wygrać ligę musi liczyć na stratę 3 punktów przez Jaszczurki i swoją wygraną.

Najprawdopodobniejszy (choć piłka jest nieprzewidywalna!) scenariusz to wygrana Jaszczurów (mistrzostwo), Szkoły Jazdy Sukces (II miejsce, przez lepszy bilans bramek) i Leroy (III miejsce).

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *