OLA STYKU 2023

Rozpoczynamy zapisy do Orlikowej Ligi Amatorów w sezonie 2023.

OLA STYKU 2023 wystartuje już za kilka tygodni. Rozgrywki będą przeprowadzone przez kolejne trzy miesiące, a mecze rozegramy na boisku z oświetleniem i sztuczną nawierzchnią. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami OLA STYKU 2023.

Kiedy start, kiedy koniec?
Chcielibyśmy zainaugurować rozgrywki w kwietniu, planujemy pierwszą kolejkę na poniedziałek, 17 kwietnia. Finał sezonu planujemy na 3 lipca. Mecze będą rozgrywane od godziny 17:00 do 21:30, w poniedziałki. Planujemy dwie kolejki również dodatkowo, żeby zdążyć przed wakacjami.

A gdzie gramy?
Tutaj wiele się nie zmienia. Chcemy grać na Zielonej Dolinie oraz opcjonalnie, być może 2-3 razy w Kotuniu. Główną arena zmagań będzie jednak orlik w Pile. Z pewnością dzięki temu dojazd będzie dla Was łatwiejszy.

Po ilu na ilu, i w ogóle to trzeba mieć stroje?
Standardowe pytanie 😉 Gramy 5 zawodników w polu i bramkarz. Do tego rezerwowi, zmieniający się „lotnie”. Nie trzeba mieć identycznych strojów, zapewniamy znaczniki. Najlepiej zgłosić około 8-10 zawodników, żeby mieć możliwość rotacji na wypadek nieobecności.

Szefie, a jakaś formuła rozgrywek?
Będzie znana dokładnie, gdy zobaczymy ile i jakie drużyny się zgłoszą. Idealny byłby podział na dwie ligi. Niezależnie od formuły chcemy zapewnić każdej drużynie kilkanaście rozegranych spotkań, po pół godziny każde ze zmianą stron. Minimum 12 meczów w sezonie.

Będą relacje live?
Planujemy dla Was z każdej kolejki galerie zdjęć robione lustrzanką. To powinno zapewnić fajna jakość fotografii. Oprócz tego statystyki, tabele, podsumowania meczów na naszej stronie. Relacje live nie sprawdzają się na orliku ze względu na nisko umieszczony statyw i przepustowość łącza internetowego.

A jak zgłosić?
605 219 102, lub poprzez profil Orlika na facebooku. Chcemy wystartować w drugiej połowie kwietnia, wobec czego warto się szybko decydować.

Oficjalnym partnerem ligi jest firma STYKU TRANSPORT.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *