Poleć znajomego – zgarnij 50zł!

Super akcja na Półkolonie 2023!

  1. Akcja startuje 1 czerwca o godz. 00:01 i zakończy się 30 czerwca o godzinie 23:59.

2. Każdy uczestnik Półkolonii Orlika i Chaos Games – zarówno zapisany przed 1 czerwca, jak i po nim może wziąć udział w akcji, jako osoba polecająca.

3. Akcja polega na poleceniu znajomych, którzy po 1 czerwca zapiszą się na półkolonie Orlika i Chaos Games oraz opłacą wpisowe – 649zł. Każdy polecony znajomy, który weźmie udział w półkoloniach Orlika i Chaos Games to dla polecającego 50zł zniżki.

4. Osoby, które nie dokonały jeszcze wpłaty za udział w półkoloniach swoją nagrodę za polecenie znajomego otrzymają w formie zniżki od ceny końcowej. Z kolei osoby, które już dokonały wpłaty otrzymają rekompensatę w formie gotówkowej.

5. Nie ma ograniczeń co do liczby polecanych znajomych. Jedna osoba to 50zł zniżki, a każda kolejna to wielokrotność tej kwoty.

6. Zniżka będzie uznawana w momencie dokonania wpłaty przez osobę polecaną w wysokości 649zł. Brak wpłaty oznacza, iż zniżka nie zostanie przyznana.

7. Jako potwierdzenie nowo zapisana osoba (polecana) przesyła emaila na adres orlik.pila@gmail.com wpisując w treści hasło: POLECIŁ MNIE: imię i nazwisko swojego znajomego (polecającego).

8. Maile od polecających (przykładowo: Dzień dobry, poleciłem osobę XYZ) – nie są uwzględniane. Patrz punkt wyżej.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu w dowolnym momencie, jak i do nieuznania polecenia w przypadku złamania regulaminu.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *