HALO 12-12-2020

Panowie Piłkarze i Leśne Dziki wybiegli dziś na parkiet jako pierwsi.

Panowie Piłkarze vs Leśne Dziki 2:6

Bramki: Kacper Siwarski, Ryszard Wroczynski – Grzegorz Nadskakuła x2, Paweł Truszczyński, Paweł Norkowski X2, Hubert Czekała

Mvp: Paweł Norkowski

Leśne Dziki od samego początku przyszły z bojowym nastawieniem i starały się narzucić swój styl gry. Drużyna która debiutowała w OLA z pewnością coraz bardziej ogrywa się i zyskuje charakter. To też podpowiedź dla debiutantów HALO – Panów Piłkarzy. Pierwsze sezony nie są łatwe ale później będzie już tylko lepiej 🙂

Pago BHP Team vs Biting Lizards 0:9

Bramki: Jakub Fatyga x4, Łukasz Wojtowicz, Bartek Seweryn, Hubert Zentkowski x3

Żółte kartki: Hubert Zentkowski

Mvp: Hubert Zentkowski

PAGO BHP Team nie miało optymalnego składu na to spotkanie, ale tak wysokie zwycięstwo Biting Lizards to swego rodzaju niespodzianka, oczywiście dla tej ekipy pozytywna. Biting Lizards zdobyło ważne 3 punkty i skomplikowało PAGO sytuację, ponieważ drużyna w której szefuje Damian Jagła w tym sezonie po cichu liczy na najwyższe miejsce na podium.

Futsal Piła Juniorzy 1-3 Leśne Dziki

Bramki: Jakub Warzecha — Paweł Norkowski 2, Dawid Biłas

Kartki: Dominik Kuczkowski

MVP: Paweł Norkowski

Drugie spotkanie Leśnych Dzików tego dnia i drugie zwycięstwo. Futsal Piła Juniorzy postawił poprzeczkę zdecydowanie wyżej Dzikom niż Panowie Piłkarze, ale zespół Huberta Czekały sprostał temu wyzwaniu. Dziki zdobyły tego dnia 6 punktów co przed kolejka nie było wcale takie oczywiste. Futsal Piła pomimo ciekawego, technicznego, stylu gry (no widać rękę Kuby Skwarka, widać) niestety trochę odstaje fizycznie od rywali przez co traci punkty.

Premio Nowak 6-1 Asta Bud

Bramki: Tomasz Wróbel 2, Jarek Wojciechowski, Robert Młodożyński, Łukasz Nowak, Krzysztof Przybylski — Michał Brambor

MVP: Jarek Wojciechowski

Premio Nowak ma mistrzowskie aspiracje i Premio to potwierdza na parkiecie. Asta Bud teoretycznie zamyka ligowa tabelę, ale rpzez pierwsze 15 minut tego meczu stawiała bardzo zdecydowany opór swojemu rywalowi. Może nie było blisko niespodzianki, ale to wcale nie było łatwe spotkanie dla Premio. Ostatecznie dzięki – między innymi, oczywiście – dobrej grze Jarka Wojciechowskiego, Premio zapisało 3 oczka.

Szkoła Jazdy Sukces 1-1 Futsal Piła Juniorzy

Bramki: Sebastian Wysokiński — Kuba Warzecha

MVP: Radek Joachimiuk

Ciekawy pojedynek stoczyły drużyny SJS i Futsalu. Juniorzy Kuby Skwarka postawili się mocno teoretycznie silniejszemu rywalowi, wielokrotnie ostrzeliwując bramkę Szkoły. Po pięknej solowej akcji gola zdobył Seba Wysokiński. Szkoła i Futsal starały się grać otwarty futsal kilkukrotnie atakując i naciskając rywala. Gola dla Futsalu strzelił przed końcem meczu Kuba Warzecha.

Mrówka 9-1 Gokart and Jump and Bilard Extreme

Bramki: Wojtek Węgrzyn, Piotr Przygocki 3, Radek Góźdź 3, Krzysiek Mrozek 2 — Piotr Majtyka

Kartki: Mateusz Kaczmarek czerwona, pauza 1 mecz

MVP: Radek Góźdź, nie może być inaczej 🙂

W pierwszym spotkaniu Ligi PRO Mrówka bez problemów pokonała Gokarty. W 3 minucie meczu bramkarz Mrówki otrzymał czerwoną kartkę za wybicie piłki zmierzającej do bramki… przed polem karnym. Gokarty nie wykorzystały jednak gry w przewadze przez 5 minut. Mrówka w komplecie, grając przez kolejne 22 minuty była nie do zatrzymania. Najlepszy na boisku naszym zdaniem był Radek Góźdź.

Eltom 3-2 BestDrive Mrotek

Bramki: Mariusz Kina, Patryk Koc, Mikołaj Gapa — Marcin Urbański, Karol Dudziński

Kartki: Marcin Urbański, Karol Dudziński — Miłosz Jaster, Adrian Jagodziński

MVP: Dawid Grykier (co on tarał…)

Najciekawsze spotkanie tego dnia i być może jeden z najlepszych meczów tego sezonu HALO. W spotkaniu toczonym wręcz w kosmicznym tempie Eltom okazał się lepszy od BestDrive. Obie drużyny stosowały bardzo wysoki pressing, szybka wymianę piłek, zmiany pozycji. W pierwszej połowie to BestDrive Mrotek przeważał i starał się rozgrywać piłkę wciągając rywala na swoja połowę. Dobra partie rozgrywał Arek Skuza, dosłownie rozgrywał – piłkę na połowie rywala. Jednak jego przeciwnik stojący pomiędzy słupkami Eltomu, Dawid Grykier tego dnia był po prostu fenomenalny. Wybronił kilka 100% sytuacji i zasłużenie został MVP meczu.

Życzymy sobie tylko takich meczów w HALO, ponieważ liga PRO będzie w tym sezonie wizytówką pilskiego futsalu amatorskiego. A mecz Bestdrive – Eltom to kwintesencja tego, po co kibice przychodzili i będą w przyszłości przychodzić na halę.

Darpol 7-3 Sokół Dębówko

Bramki: Bartosz Skowroński, Paweł Kędziora 2, Radek Wącisz, Bartek Prange 2, Dominik Paczyński — Hubert Czarnota, Jakub Wejer, Mikołaj Michałek

MVP: Paweł Kędziora

Darpol wygrał teoretycznie wysoko z Sokołem, ale mecz toczony był w wolnym, spokojny tempie. Darpol zdobywał bramkę, Sokół odpowiadał. Darpol grał długo atak pozycyjny, zdobywał gola, Sokół po kilkunastu sekundach odpowiadał. W drugiej połowie Darpolczycy wrzucili 3 bieg (albo 4) i ostatecznie rozstrzygnęli losy spotkania.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Jadwiżyn 3-2 Complex Przewozy

Bramki: Marcin Ciesielski 2, Mateusz Knitter — Kamil Zawadzki, Michał Wawryn

MVP: Marcin Ciesielski

Świetny mecz Complex Przewozy z Jadwiżynem zapewnili zawodnicy obu ekip. Jadwiżyn powstaje z ziemi, na która rzuciły go pierwsze kolejki HALO (kontuzje i kwarantanny zawodników). Poczyna sobie coraz śmielej i to właśnie Marcin Ciesielski na 30 sekund przed końcem meczu zdobył decydujące trafienie. Complex przewozy grał całkiem dobrze w tym spotkaniu i z pewnością może odczuwać niedosyt spowodowany utratą choćby jednego punktu.

KP Piła Junior Starszy 2-4 Skup Złomu Cichy

Bramki: Kuba Pawłowski, Hubert Kobusiński — Maciej Ćwiek, Mateusz Ćwiek, Krzysiek Zublewicz, Kamil Bień

MVP: Maciej Ćwiek

Szybkie, techniczne, z dużą ilością kontaktowej gry. Takie było to spotkanie. KP Piła walczyła dzielnie i zawieźcie ze Skupem, ale to ekipa Mariusza Cichego (jak zawsze z trenerem i organizatorem we własnej osobie na ławce) zdobyła 3 oczka. Mecz mógł się podobać i gdyby tylko była możliwość zaproszenia kibiców na halę, byłby pewnie wizytówką 1 ligi FUN. KP Piła Junior Starszy to bardzo ciekawa drużyna która popsuje wiele krwi zespołom walczącym o mistrzostwo.

Copy System 2-1 Czarni Dawid (trwa)

bramki: Mateusz Pochylski, Paweł Olszewski — Michał Mazur

Kartki: Mateusz Pochylski i Jacek Mazur

MVP: Jacek Mazur

Na koniec dnia mecz na szczycie 1 Ligi Fun. Czarni Dawid którzy zaczęli zdobywać punkty przeciwko Copy System które jest faworytem 1 Ligi FUN. Na samym początku meczu z rzutu karnego po nabiciu ręki rywala, gola zdobył Mateusz Pochylski. Copy narzucało wysoki pressing i tercet: Mazur, Pochylski, Tomaszewski brylował na boisku. Nie przekładało się to jednak na duża przewagę, ponieważ Czarni dobrze bronili a w defensywie mocno i ciężko pracował Kamil Szymanek. Czarni wyrównali w drugiej połowie i wydawało się, ze dowiozą punkt do końca meczu. To jednak Copy, za sprawą wrocławskiego talentu, zawodnika podpatrującego Śląsk Wrocław i ciężko trenującego w Sudetach, wygrało ten mecz. Paweł Olszewski swoją bramką dał 3 punkty Copy!

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *