Tor przeszkód dla Wszystkich

Przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz Powiatem Pilskim organizujemy ponownie dla uczniów „nasz” tor przeszkód!

Mimo pandemii, w tym roku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia „Tor przeszkód dla wszystkich”. Tym razem wydarzeniu patronuje Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Powiat Pilski, a uczestników, poza rywalizacją na torze przeszkód, czeka także kilka obostrzeń, tak by sprostać wszystkim aktualnym wymaganiom.

Nie ukrywamy – organizacja wydarzenia w tym roku wiązała się ze zwiększoną ilością pracy, ale koniec końców udało się. Zmagania dla uczniów szkół średnich w powiatu pilskiego i ościennych zostaną zorganizowane w piątek 10 grudnia w hali Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile.

Naprzeciw siebie staną trzyosobowe zespoły składające się z uczniów szkół średnich z terenu powiatu pilskiego i ościennych, którzy walczyć będą nie tylko z rywalami, ale także torem przeszkód samym w sobie. Ten stylizowany jest na tor przeszkód, jaki muszą pokonać kandydaci do służby w policji. Każdemu uczestnikowi będziemy mierzyć czas pokonania toru, a na koniec zobaczymy, która drużyna okazała się najlepsza.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *