HALO 2022 – ZAPISY!

Rozpoczynamy zapisy do sezonu 2021/2022 oraz przekazujemy Wam garść informacji o rozgrywkach!

Jak się zapisać?

Najlepiej poprzez telefon: 605 219 102. Można napisać też na e-mail orlika: orlik.pila@gmail.com lub na facebooku.

Gdzie zostaną przeprowadzone rozgrywki?

Główną areną rozgrywek będzie odnowiona hala sportowa przy ulicy Podchorążych w Pile, czyli doskonale nam znana hala Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile.

Co daje nam tam hala?

Przede wszystkim powracamy do transmisji live wybranych meczów każdej z lig. W zeszłym roku łącze Internetowe nie pozwalało na prowadzenie dobrych jakościowo transmisji, teraz wracamy do tej lubianej przez Was usługi.

Jaka formuła rozgrywek?

Formułę jeszcze opublikujemy, nie chcemy wróżyć z fusów. Chcielibyśmy trzy ligi: PRO, FUN1, FUN2. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wiele będzie zależeć od liczby zgłoszonych drużyn.

Kiedy start?

W październiku dokańczamy rozgrywki sezonu 2020/2021. Chcielibyśmy wystartować z HALO 2022 od listopada. Mecze będą odbywać się w niedziele.

Jakie nagrody? 🙂

Szykujemy dal Was niespodziankę, ale omawiamy to jeszcze z naszymi sponsorami. Niespodzianka ma być cenną nagrodą, co ciekawe, niekoniecznie dla mistrza ligi 🙂 Szykujemy pomysł który może być „petardą”. Szykujemy coś, czego jeszcze nie było. No i będzie cenną nagrodą z finansowego punktu widzenia 🙂

O takich rzeczach jak książki i koszulki piłkarskie dla najlepszych zawodników, statuetki i karty „FIFA”, piłki dla najlepszych drużyn, puchary oraz medale, to chyba nie musimy mówić? To taki standard, doceniania drużyn i zawodników naszej ligi.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *