HALO STYKU 2023 – zmiany!

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zmianami na nowy sezon 🙂

godnie z obietnicą publikujemy najważniejsze zasady HALO, zachęcamy jednak do zapoznania się z całym regulaminem który będzie dostępny na orlikpila.pl już w przyszłym tygodniu.

NOWOŚĆ NUMER 1:

Przed drugą kolejką, a najlepiej przed sezonem, należy dostarczyć w formie elektronicznej na orlik.pila@gmail.com lub w formie pisemnej osobiście listę zgłoszeniową. Lista może zawierać maksymalnie 20 zawodników. Zawodnicy zostaną dodani w systemie do drużyny, jeżeli dany zawodnik zostanie wpisany do dwóch drużyn, skonsultujemy z nim wybór drużyny. W trakcie sezonu będą możliwe drobne korekty o czym mówi kolejna zasada.

NOWOŚĆ NUMER 2:

W trakcie sezonu można w dowolnym momencie sezonu wykreślić z listy maksymalnie dwóch zawodników i w ich miejsce dodać dwóch innych, którzy NIE GRALI w HALO w sezonie 2022/2023. Tą operację można zrobić dowolną ilość razy, jednak w ramach jednej kolejki może to być maksymalnie dwóch zawodników. Zgłoszenie należy dokonać w formie pisemnej (wzór poniżej, ale można na dowolnej kartce) przed meczem.

Jeżeli drużyna przed sezonem zgłosiła np. 12 zawodników, to NIE MA możliwości dodać 8. Może wśród tych 12 wymienić 2.

NOWOŚĆ NUMER 3

W trakcie sezonu, po I rundzie będzie otwarte okno transferowe. Zawodnicy którzy zdobędą zgodę kapitana/organizatora zespołu będą mogli zmienić drużynę w ciągu tego jednego tygodnia pomiędzy runda pierwszą a rewanżową.

NIE NOWOŚĆ NUMER 4 🙂

W sezonie 2022/2023 będziemy przykładać szczególną uwagę do list zgłoszeniowych oraz do zarejestrowanych zawodników. Wykrycie nieprawidłowości będzie skutkować walkowerem 0-5. Ma to na celu stworzenie równych szans dla wszystkich drużyn.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *