II kolejka OLA – wyniki + kartki + strzelcy podsumowanie

Do akcji wchodzi Kozieł Trans który pauzował w pierwszej kolejce. Zapraszamy do zapoznania się z opisami meczów oraz klasyfikacji… kartek.

Legion Krępsko 2-1 Ostry Cień Mgły

Dawid Hermann 2 (Legion)

Mikołaj Fabiańczuk 1 (OCM)

MVP: Dawid Hermann

Żółta kartka: Mikołaj Fabiańczuk

Spotkanie pomiędzy dwoma debiutantami rozgrywek OLA w tym sezonie, zakończyło się wygrana Legionu. Ekipa która zebrała na ten mecz 17 osób miała na początku spotkania drobne problemy z dokonywanie zmian, jednak później wszystko zatrybiło jak w szwajcarskim zegarku. Ostry Cień Mgły zagrał bardzo dobrą pierwszą połowę, w drugiej wyszedł na prowadzenie 1-0 jednak ostatecznie dał sobie wyrwać trzy punkty w końcówce. Najpierw rzut karny wykorzystał Dawid Hermann a chwilę później ten sam zawodników dołożył nogę do piłki i skierował ją do pustej bramki ustalając wynik meczu na 2-1.

SM Jadwiżyn 14-2 Complex Przewozy

Bartek Kryka, Zbigniew Barańczyk, Kamil Kuliński 2,Wojtek Węgrzyn 8, samobójczy

Daniel Pawlik, Patryk Zalachowski

MVP: Wojtek Węgrzyn

SM Jadwiżyn potwierdził swoje wysokie aspiracje na ten sezon OLA. Wzmocnienia w postaci Wojtka Węgrzyna czy Zbyszka „o której zaczyna się mecz, aha już grają?” Barańczyka wniosły wiele spokoju w rozgrywanie piłki przez „Dumnych”. Complex przewozy musiał tego dnia uznać wyższość swojego rywala, jednak trzeba zaznaczyć, że tak grający Jadwiżyn sprawi wiele kłopotów teoretycznie wyżej notowanym rywalom i już nie możemy doczekać się ich pojedynków z Koziołkami czy też Gokart and Jump Extreme. Complex Przewozy w HALO zaprezentowało się fajnie w kilku spotkaniach, jesteśmy ciekaw rozwoju tej stosunkowo młodej drużyny.

Kozieł Trans ? 10-2 ? Leśne Dziki

Dawid Czajka 5, Kuba Nowacki 2, Kamil Kosiński 3

Radek Koza, Filip Slomianny

MVP: Dawid Czajka
Żółta kartka: Szymon Kaczmarowski

Koziołki, jeden z pretendentów do tytułu mistrza OLA wystartowały w rozgrywkach od II kolejki i od razu pokazały bardzo ładną piłkę. Widać efekty treningów na SP7 😉 Zespół wspomagany mentalnie i taktycznie przez Mateusza Jankowskiego z ławki („Sajmon nie kłóć się z sędzią!”) nie dał większych szans Leśnym Dzikom. Dziki mają pecha do terminarza, bo jako nowicjusz w rozgrywkach Orlika trafiły najpierw na Gokart and Jump Extreme a następnie na Koziołki. Dziki jednak się nie załamały ponieważ tego dnia jeszcze zdobyły swoje pierwsze punkty, ale o tym później. W trakcie meczu, po drobnych problemach technicznych („czemu nie pompujecie piłek?; Janek: „piłki ok, nie słuchaj go!”) Kozieł wysoko wygrał, bo aż 10-2. Dawid Czajka dzielił i rządził na boisku zdobywając połowę bramek.

Leśne Dziki 2-2 Complex Przewozy

Patryk Ewald, Radek Koza (Dziki)

Kacper Perek 2 (Complex)

MVP: Adrian Lisiecki

I tym samym dochodzimy do spotkania teoretycznie dwóch nisko notowanych drużyn, ale równocześnie do najciekawszego meczu tego dnia! Leśne Dziki i Complex Przewozy stworzyły bardzo ciekawe widowisko w którym wynik zmieniał się kilkukrotnie a emocje były do samego końca. Obie drużyny wyczuły, że to jest moment na zdobycie swoich pierwszych punktów i ruszyły do ataku. Najpierw na prowadzenie wyszły Dziki, by jeszcze przed przerwą stracić prowadzenie po wyrównaniu Complex Przewozy. Grający w pomarańczowych koszulkach Complex przeprowadził prawdziwą kanonadę na bramkę Dzików, ale świetnie w bramce spisywał się Mateusz…. Po przerwie Dziki znowu wyszły na prowadzenie poprzez bramkę Radka Koza (regularnie trafiający bramki napastnik Dzików) ale przed końcem spotkania ponownie wyrównał Kacper Perek. Obie drużyny dzielą się punktami po bardzo ładnym meczu, ale co by opis nie był za nudny, należy zaznaczyć, że pobiliśmy rekord piłek przynoszonych zza płota. Liczbę jednak przemilczymy 🙂

Sokół 5-1 Thule

Hubert Czarnota, Szymon Jurgiel 4

Rafal Niedbalski

MVP: Szymon Jurgiel

Zk: Krzysztof Kania, Kacper Piotrowski

Sokół wjeżdżający na 10 minut przed czasem na orlika i narzekający na to jak daleko jest orlik. Następnym razem chyba zrobimy ligę w Poznaniu 🙂 Co do meczu… Thule z Rafałem Niedbalskim w pierwszej połowie postawiło dość wysokie wymagania ekipie Sokoła. Najpierw wyszli na prowadzenie za sprawą bramki własnie „Leliego” a później przez pierwsze 15 minut długo utrzymywał się wynik 1-1. Sokół wrzucił trzeci bieg w końcowych 10 minutach i po kilku składnych akcjach wyszedł na prowadzenie w tym spotkaniu zaliczając kolejne 3 punkty.

Czarni Dawid 5-0 Okiboats

walkower

KLASYFIKACJA KARTEK

Po 3 żółtych kartkach następuje 1 mecz zawieszenia zawodnika następnie po 5 i 7 kartce.

Organizator podobnie jak w HALO ma liberalne podejście do przekładania meczów. Z tego względu podobnie jak w HALO stosujemy zasadę: zawieszenie jest na najbliższy mecz. To znaczy: jeżeli zawodnik dostaje czerwoną kartkę (lub trzecią żółtą) w meczu nr 1, mecz nr 2 przekłada, a następnie gra mecz nr 3 – zawodnik pauzuje w meczu nr 3.

3 – Kacper Piotrowski (Thule) – 1 mecz zawieszenia

1 – Szymon Kaczmarowski (Kozieł), Krzysztof Kania (Sokół), Mikołaj Fabiańczuk (OCM),

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

12 bramek:      Wojtek Węgrzyn (Jadwiżyn),

7 bramek:       Hubert Czarnota (Sokół)

5 bramek:        Dawid Czajka (Kozieł), Radek Koza (Dziki),

4 bramki:         Kacper Zieliński (Czarni), Łukasz Tomaszewski (Okiboats), Szymon Jurgiel 4 (Sokół)

3 bramki:         Wojtek Bukowy (Jardo), Kacper Antczak (Czarni), Kamil Kosiński (Kozieł),

2 bramki:         Tomek Zieliński (Complex), Dawid Ciszek (G&J Extreme), Sebastian Marach (G&J Extreme), Dawid Hermann (Legion), Kamil Kuliński (Jadwiżyn), Kuba Nowacki (Kozieł), Kacper Perek (Complex)

1 bramka:        Marcin Ciesielski (Jadwiżyn), Mateusz Rusiecki (Jadwiżyn),  Miłosz Wylegała (Jadwiżyn),  Jakub Komenderski (Skup), Damian Jagła (Skup), Mateusz Ćwiek (Skup),  Igor Luciano(Skup),  Kamil Zawadzki (Complex), Łukasz Nowak (G&J Extreme), Marcel Wysocki (G&J Extreme), Jarosław Hryncewicz (Czarni), Przemysław Sawala (Legion), Łukasz Pelowski (Thule), Dawid Pruciak (Thule) Marcin Szpilka (Okiboats),  Marcin Łyszczarz (Okiboats),  Kacper Paluszak (Okiboats), Tomek Mijalski (OCM), Sebastian Matlak (Sokół), Mikołaj Fabiańczuk 1 (OCM), Bartek Kryka (Jadwiżyn), Zbigniew Barańczyk (Jadwiżyn), Daniel Pawlik (Complex), Patryk Załachowski (Complex), Filip Słomianny (Dziki), Patryk Ewald (Dziki), Rafal Niedbalski (Thule)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *