Mistrzostwa Północnej Wielkopolski w obiektywie

Za nami kolejne świetne, kolorowe i wesołe wydarzenie, jakim były Mistrzostwa Północnej Wielkopolski. Tradycją stało się, że zmagania odbywają się w różnych miejscach tej części kraju. Tym razem dumną rolę gospodarzy przejęło Dziembowo. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Inicjatywa Stowarzyszenia Orlik Piła ponownie spotkała się z przychylnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. To dzięki wsparciu wydarzenia możliwe było nie tylko zorganizowanie zmagań, ale również zapewnienie uczestnikom medali, poczęstunku, nagród indywidualnych i drużynowych. Jednocześnie – po raz kolejny – postanowiliśmy, że wobec tak dużego wsparcia UMWW nikt nie wyjedzie z Dziembowa z pustymi rękoma i tak też się stało.

Wszystkim zaangażowanym w tej projekt – przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, z Panem Jackiem Bogusławskim, który jak zwykle zaszczycił nas i uczestników swoją obecnością, klubu Noteć Dziembowo, niezawodnemu Panu Wiesławowi Powaliszowi , ale również zawodnikom, zawodniczkom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *