HALO 13-12-2020

Zapraszamy na relację live z niedzielnych spotkań HALO w hali ZSG.

PAGO BHP Team 1-0 Leroy Merlin

Bramki: Bartek Serwus

MVP: Dawid Fajga

W pierwszym spotkaniu jakie mieliśmy przyjemność oglądać w hali ZSG, Pago pokonało Leroy. Świetne spotkanie w bramce PAGO tego dnia rozgrywał, nie pierwszy raz z resztą, Dawid Fajga, ale też cała drużyna umiejętnie przesuwała się w obronie. Leroy próbował sforsować na różne sposoby zasieki rywala, ale ostatecznie minimalnie przegrał, pomimo stworzenia kilku bardzo ciekawych sytuacji.

Futsal Piła Juniorzy 4-1 Panowie Piłkarze

Bramki: Mikołaj Kuczkowski 2, Dominik Kuczkowski, Adam Kożuchowski — Oskar Niemczewski

Kartki: Oskar Niemczewski

MVP: Mikołaj Kuczkowski

Az miło oglądało się Futsal Piła Juniorów. Drużyna młodych zawodników narzuciła swój techniczny styl gry i pewnie wygrała 4-1. Choć Panowie Piłkarze zdobyli kontaktowe trafienie na 1-2, to ostatecznie musieli uznać wyższość, swojego młodszego rywala.

Leroy Merlin 4-2 KP Piła Junior Młodszy

Bramki: Krzysztof Majewski, Dominik Hofman 2, Dawid Nadskakuła — Kamil Grochowski, Michał Gabrysiak

MVP: Dominik Hofman

Leroy starło się z KP Piła junior Młodszy i wyszło z tego starcia zwycięsko. Choć KP Piła starało się przeciwstawić rywalowi, strzelając dwie bramki, nie dali rady urwać choćby punktu. Naszym zdaniem ważna rolę w zwycięstwie Leroy odegrał Dominik Hofman który zdobył dwie bramki ale też wykonał sporo dobrej pracy w defensywie.

Jardo 11-3 Asta Bud

Bramki: Leszek Łukasiewicz 2, Maciej Mleczko 3, Przemek Dudek, Krzysiek Kuźmicz, Martin Kuczyński 4 — Mateusz Rak 2, Michał Brambor

MVP: Martin Kuczyński

Pierwsza połowa spotkania obfitowała w wiele ciekawych sytuacji, stwarzanych przede wszystkim przez Jardo, ale skuteczność Asta Bud była fenomenalna. Zawodnicy grający w różowych koszulkach bez litości wykorzystywali stwarzane sytuacje i punktowali rywala. W drugiej połowie Jardo wrzuciło 5 bieg i odjechało. Martin Kuczyński cztery razy świetnie znalazł się w polu karnym rywala i bez litości zakończył skutecznie akcje.

Leśne Dziki 3-2 KP Piła Junior Młodszy

Bramki: Przemek Łyszczarz, Paweł Truszczyński, Patryk Siwiak — Konrad Grudzień 2

MVP: Przemek Łyszczarz

Kartki: Kacper Pilarski

Leśne Dziki zanotowały rekordowa passe trzech wygranych z rzędu. 3 punkty wywalczone a może wręcz wyrwane KP PIła z pewnością mocno podbudują ten zespół który z każdym kolejnym meczem w hali ogrywa się coraz bardziej i bardzo fajnie można obserwować ich progres.

Sokół Dębówko 1-4 Kozieł Trans

Bramki: Mikołaj Michałek — Łukasz Skwarek, Kacper Dybziński, Kamil kosiński, samobójcza

MVP: Mateusz Jankowski

Kozieł Trans rozpoczął spotkanie od bardzo wysokiego pressingu ale też taka gra się na nich zemściła około 3 minuty meczu gdy Sokół wyprowadził świetny kontratak i zdobył gola. Kozieł rozpoczął mozolne odrabianie strat które wiązało się z odsłonięciem i narażeniem na kolejne kontry. Z tyłu Koziołków bramki jednak strzeże nie kto inny jak Mateusz Jankowski który w kilku sytuacjach bronił wręcz fantastycznie. Jego koledzy z przodu strzelanie bramek mają opanowane do perfekcji i ostatecznie Kozieł pewnie pokonał Sokoła.

Darpol 3-0 Eltom

Bramki: Bartek Skowroński, Kacper Antczak, Darek Nowak

Kartki: Mariusz Kina, Filip Panek, MAciej Krawiec

MVP: Wojtek Juma

Mecz kolejki był ciekawy, obfitujący w podbramkowe sytuacje po obu stronach, ale też niestety w nieprzepisową grę i wiele niepotrzebnych emocji. Eltom i Darpol starli się na parkiecie i więcej sytuacji wykorzystała ekipa Kaczor. Było wiele walki w środku pola, strzałów i interwencji bramkarzy. Debiutancką bramkę w Darpolu zdobył Kacper Antczak. W pojedynku doświadczonego Wojtka Jumka z młodym bramkarzem Eltomu Dawidem Grykierem zwycięsko wyszedł straszy kolega.

BestDrive Mrotek 14-3 Gokart and Jump and Bilard Extreme

Bramki: Bartek Gałecki 3, Łukasz Broda 3, Karol Dudziński 1, Patryk Polak 4, Marcin Urbański 3 — Błażej Hejak, Piotr Majtyka, Bartek Kuzka

MVP: Patryk Polak

Pierwsza połowa nie zapowiadała strzelaniny jaka miała nadejść. Gokarty grały ambitnie i nie ustępowały w wyniku BestDrive. W drugiej połowie w pewnym momencie był wynik 4-3 i słupek po strzale od bramki Gokartów na bramkę Arka Skuzy. Ostatnie 10 minut należało jednak w 100% do BestDrive Mrotek który przełamywał linie Gokartów i strzelał gola za golem, atakując całym zespołem.

Szkoła Jazdy Sukces 5-1 Biting Lizards

Bramki: Bartek Kryka 4, Szymon Duszka — Mikołaj Wieczorek

Kartki: Sebastian Wysokiński

MVP: Bartek Kryka

Był to koncert w wykonaniu Bartka Kryki który strzelając 4 bramki mocno pomógł swojej drużynie w pokonaniu ambitnie grających i walczących Biting Lizards. Szkoła jazdy Sukces wygrywając spotkanie z Jaszczurami zdobyła ważne 3 punkty w kontekście walki o mistrzostwo drugiej ligi FUN.

Complex Przewozy 3-6 Premio Nowak

Bramki: Kamil Zawadzki, Michał Wawryn, Dawid Pruciak — Irek Ślebioda 3, Radek Kończak , Łukasz Nowak, Krzysiek Przybylski

Czerwona kartka i pauza 1 mecz: Kacper Piotrowski (Complex)

MVP: Irek Ślebioda

Dwa przedłużone rzuty karne, 10 fauli w drugiej połowie, czerwona bezpośrednia kartka, gol bramkarz z bramki do bramki i potężny cios piłka w to co boli najbardziej… Tak można podsumować to spotkanie. Complex starał się przeciwstawić ekipie Łukasza Nowaka ale jednak tego dnia Premio musiało zdobyć 3 punkty by nie stracić kontaktu z czołówką stawki i tez nie straciło.

KP Piła Junior Starszy 8-6 SM Jadwiżyn

Bramki: Jakub Pawłowski, Paweł Podoba, Wiktor Górski 3, Jakub Adamik 2, Norbert Błaszczyk — Rafał Sobera, Hubert Jabłoński, MArcin Ciesielski 3, Łukasz Toboła

MVP: Wiktor Górski

Szalone spotkanie w którym zespół Jadwiżynu przegrywał już 7-1 by ostatecznie doprowadzić do wyniku 7-5. Było to ważne zwycięstwo dla KP Piła Juniora Starszego ponieważ chłopacy do wodzą trenera Tomka Kowalskiego grali tego dnia jak natchnieni punktując Jadwiżyn. Jednak w drugiej połowie meczu nastąpił przełom w którym „Dumni” zaczęli odrabiać straty. Nie dali jednak rady wyrwać choćby punktu.

Skup Złomu Cichy 4-5 Czarni Dawid

Mateusz Ćwiek, Kamil Bień, Krzysztof Zublewicz 2 — Kamil Szymanek, Łukasz Szymanek, Jarek Hryncewicz, Sebastian Lenartowicz, Oliwier Dobosz

kartki: Kamil Szymanek, Oliwier Dobosz, Kamil Bień

MVP: Kamil Szymanek

Jeden z ciekawszych meczów FUN1 był na zakończenie dzisiejszego dnia. Czarni Dawid przegrywali 0-2 po 10 minutach gry i mieli 4 faule, jednak dali rade odrobić straty i doprowadzić do wyniku 3-2. Wtedy tez zostały podyktowane dwa rzuty karne przedłużone. Najpierw dla Skupu, następnie dla Czarnych. Do przerwy widniał wynik 3-4 na korzyść Czarnych. Skup strzelił gola po przerwie, miał tez przedłużony rzut karny, obroniony przez bramkarza. Jednak to Czarni zgarnęli komplet punktów, a być może nawet wygrali w meczu „o 6 oczek”.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *