OLA Repeat can’t be stopped 2021 startuje!

Przedstawiamy długo wyczekiwaną informację!

Rozgrywki Orlikowej Ligi Amatorów zmieniają nazwę na OLA Repeat can’t be stopped 2021. Nasz nowy partner zapewni Wam najwyższej jakości nagrody rzeczowe, jakie przyznamy za jeszcze więcej lokat niż zwykle!

Jak zawsze w OLA, będziemy rywalizować o Puchar Starosty Pilskiego, pana Eligiusza Komarowskiego. Powiat Pilski jest jednym z partnerów wydarzenia.

Rozgrywki OLA Repeat can’t be stopped 2021 rozpoczną się w kwietniu, po świętach. Mecze będą rozgrywane w dni powszednie tak aby nie kolidowały z meczami rozgrywanymi na trawie.

Planujemy dwa dni meczowe: środy oraz czwartki ale każda drużyna tygodniowo zagra jeden mecz! Będziemy, w miarę możliwości, dopasowywać dzień pod drużynę, tak aby liga nie kolidowała też z treningami piłkarskimi na trawie.

Rozgrywki powinny potrwać do połowy czerwca, chcemy aby były dłuższe niż w 2020 roku, kiedy przez pandemię rozegraliśmy wersje nieco skróconą.

W zalezności od ilości zgłosoznych drużyn planujemy różne formuły rozgrywek.

Pomysł 1: Jedna dużą liga. Gramy każdy z każdym, najlepsza drużyna zostaje mistrzem.

Pomysł 2: PlayOffy. Dzielimy drużyny na dwie grupy, biorąc pod uwagę lokaty z 2020 roku. Gramy mecz i rewanż. Następnie zespoły z miejsc 1 grają finał, z miejsc 2 o podium i tak dalej.

Pomysł 3: Dwie fazy. Dzielimy drużyny na grupy po 4-5 zespołów. Z każdej grupy 2 najlepsze drużyny wywalczą awans do Grupy Mistrzowskiej a kolejne do Grupy FUN. Ponownie gramy każdy z każdym w ramach grup.

Niedokończone rozgrywki halowe zostaną wznowione prawdopodobnie we wrześniu 2021.

Więcej informacji podamy niebawem. Zapisy: 605 219 102 lub facebook Orlika.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *