OLA Styku 2023 – terminarz na 5 czerwca oraz 7 czerwca

Przed nami szósta i siódma kolejka zmagań. Oto godziny spotkań. Gramy dwie kolejki by zakończyć ligę w okolicy początku wakacji.

Poniedziałek, 5 czerwca. Orlik na Zielonej Dolinie:

18:00 Retronika vs War-Bud

18:30 Skup Złomu Szkoła Policji vs Cichy Team

19:05 Mrówka vs Dach Stef

19:40 Styku Transport vs Panowie Piłkarze

20:10 Jardo vs Complex Przewóz Osób

Środa, 7 czerwca. Orlik na Zielonej Dolinie:

18:00 Panowie Piłkarze – Retronika
18:30 Dach Stef – Skup Złomu Szkoła Policji – PRZEŁOŻONY NA PROŚBĘ SZSP, ZA ZGODĄ DACH-STEF
19:05 War Bud – Jardo
19:40 Team Cichy- Styku Transport
20:10 Complex – Mrówka

Po pierwszym zwycięstwie w sezonie odnotowanym w minionej kolejce, Retronika będzie chciała pójść za ciosem i zgarnąć komplet punktów w meczu z War-Budem. To z kolei jedna z dwóch drużyn, które nie mają jeszcze na swoim koncie punktów, a to oznacza, że determinacja, by się przełamać z każdą serią spotkań będzie coraz większa.

Derby Mariusza Cichego – tak można nazwać pojedynek Skupu Złomu Szkoły Policji z Team Cichy. Obie drużyny wspierane są przez wspomnianego na wstępnie mecenasa pilskiego sportu i obie sąsiadują w tabeli. Póki co wyżej są ci drudzy, w skład których w większości wchodzą bardzo młodzi zawodnicy cały czas uczący się gry w rozgrywkach ligowych. Po drugiej stronie stanie ekipa, która ma za sobą niebagatelne doświadczenie w naszej lidze.

A po tym pojedynku mecz na szczycie, a więc kolejne starcie niepokonanych do tej pory Dach Stefu i Mrówki. Ci pierwsi na razie odnotowali komplet zwycięstw, ale spotkania z czołówką wciąż przed nimi. Mrówka z kolei na razie punkty straciła tylko w starciu ze Styku Transport. Można więc śmiało zakładać, że będzie to bardzo ważne starcie w kontekście walki o mistrzostwo.

Z boku temu meczowi przyglądać będą się zapewne zawodnicy Styku Transport, którzy tylko czekają aż przejmą fotel lidera. Najpierw jednak trzeba liczyć na dobry wynik meczu Dach Stef vs Mrówka, ale także pokonać drużynę Panowie Piłkarze. Ci w ostatniej kolejce w końcu zanotowali zwycięstwo, a i w poprzednich meczach wstydu nie było, choć dorobek punktowy był nadzwyczaj skromny. Także teraz nie będą oni chcieli tanio sprzedać skóry jednemu z faworytów rozgrywek, jakim jest drużyna Styku Transport.

Na zakończenie zmagań drużyny, które znają się doskonale, gdyż niemal co sezon rywalizują ze sobą na hali lub orliku. Jardo i Complex Przewóz Osób w tym sezonie radzą sobie zgoła odmiennie. Pierwsi nie zdobyli jeszcze punktu, podczas gdy drudzy coraz śmielej patrzą w stronę górnej połówki tabeli.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *