OLA STYKU 2023 – terminarz

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem III kolejki.

15 maja 2023 roku, Orlik Zielona Dolina

18:00 Skup Złomu Szkoła Policji – Jardo
18:30 Dach Stef – Panowie Piłkarze
19:05 Cichy Team – Retronika
19:40 Mrówka – Styku Transport
20:15 Complex – War Bud

Kolejny termin: 22.05 i 29.05. W czerwcu chcielibyśmy zagrać dodatkowe 2 lub 3 kolejki w tygodniu. Prosimy o przesłanie informacji jaki dzień inny niż poniedziałek pasuje kapitanom.

W III kolejce OLA STYKU 2023 wszystkie oczy będą skupione na mecz o godzinie 19:40. Styku Transport, wicemistrz zeszłego sezonu zmierzy się z broniąca pucharu Mrówką. Spotkanie na szczycie które będzie bardzo ważne dla układu w czubie tabeli nie jest jednak meczem „o mistrzostwo”. Do końcu sezonu jest jeszcze wiele kolejek, a dodatkowo na koniec sezonu bardziej istotny jest bezpośredni pojedynek z drugiej rundy (w przypadku równej ilości punktów na koniec sezonu bierzemy pod uwagę ten drugi mecz).

Jardo będzie szukać pierwszych punktów ze Skupem Złomu Cichy, ale nie będzie to łatwe dla drużyny Huberta Czekały, ze względu na wysokie aspiracje Skupu na ten sezon. Drużyna Mariusza Cichego po cichu liczy na włączenie się do walki o mistrzostwo, a na pewno liczy na podium.

Dach Stef po ostatnim zwycięstwie nad War Bud zmierzy się z Panami Piłkarzami. A wspomniany War Bud zmierzy się z Complex Przewóz Osób. Poza Dach-Stefem wszystkie trzy drużyny potrzebują punktów jak ryba wody i niektórzy na pewno je zdobędą. Tak naprawdę każde urwanie punktów przez teoretycznie słabsze drużyny będzie kluczowe dla lepszej pozycji startowej przed II rundą w drugiej lidze.

Młoda drużyna Cichy team nadzwyczaj dobrze i powyżej oczekiwaniom rozpoczęła sezon. Czyżby zmiana sponsora im posłużyła? 🙂 Czeka ich spotkanie z drużyną Pawła Omullera, która będzie zdeterminowana do zdobycia kompletu punktów z rywalem o podobnej jakości piłkarskiej. Punkty będą z pewnością ważne dla hipotetycznego awansu do pierwszej ligi.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *