Finał Mistrzów Północnej Wielkopolski

Wielkie sportowe wydarzenie zostanie rozegrane w formie charytatywnego Turnieju Nocnego na rzecz wieloletniego przyjaciela Stowarzyszenia Orlik Piła – Mariusza Markowskiego.

Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski to wydarzenie na które zaprosiliśmy drużyny biorące udział w mniejszych turniejach, jakie organizowaliśmy w różnych miejscowościach Północnej Wielkopolski. Jako, że turniej będzie również akcją charytatywną dla naszego przyjaciela, Mariusza Markowskiego, rozszerzamy zapisy o inne chętne drużyny! Patronem turnieju jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego z którego środków organizujemy to wydarzenie.

Mariusz uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę. Organizowana jest w Internecie zbiórka pieniędzy na protezę, rehabilitację i dalsze leczenie. Jako Orlik przeznaczyliśmy na ten cel przedmioty, licytacja odbywała się na naszym profilu na facebooku. Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski będzie fantastyczną okazją do zorganizowania kolejnej zbiórki, licytacji przedmiotów, a przy tym dobrej, sportowej zabawy dla piłkarzy amatorów.

Turniej odbędzie się na orliku w Kotuniu, w najbliższy piątek – 10 września – od godziny 18:00. Formuła turnieju będzie zbliżona do poprzednich, to znaczy, drużyny podzielimy na grupy, następnie po awansie z grup powalczą one w fazie pucharowej. Szczegóły (rozpiska, terminarz, zasady) opublikujemy w piątek rano gdy ostatecznie zamkniemy zapisy.

Gramy na orliku a więc 5 zawodników w polu oraz bramkarz i gracze rezerwowi (dowolna liczba, ale medali mamy 10 :). Dla najlepszych ekip przygotowaliśmy puchary (a nie jeden, jak to zwykle na turniejach), medale, statuetki dla zawodników. Oprócz tego nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy. Dla wszystkich zawodników przygotujemy relacje live z wybranych meczów, skróty, galerię zdjęć no i ciepły poczęstunek, kawę i herbatę ponieważ wrześniowe wieczory mogą być już lekko zimne. Ale wierzymy, że ogrzeją nas sportowe emocje i zacięta rywalizacja – głównie o szczytny cel i zbiórkę pieniędzy.

Zapisów na Turniej można dokonać pod numerem telefonu: 605 219 102.

Nie pobieramy wpisowego, ale sugerujemy o wpłaty na rzecz akcji charytatywnej 🙂

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *