Old Boys

Jadwiżyn

Eltom

Prosimy ekipy Old Boys – zwrócicie uwagę na rozróżnienie Old Boys od Oldboys Wysoka!

Turniej rozpoczniemy o godzinie 12:00. Najpierw zagrają grupy A i B [prosimy o przybycie na godzinę 11:45], a następnie C i D [prosimy o przybycie na godzinę 14:20].

Wszystkie drużyny do dyspozycji mają 4 szatnie, prosimy o losowy lub przemyślany wybór indywidualnie 🙂 Sugerujemy cenne rzeczy spakować do jednego plecaka i nosić ze sobą.

Panowie Piłkarze – Oldboys Wysoka

Start C i D około 14:30 (najpóźniej o tej godzinie prosimy o stawienie się drużyn)

Mecz o III miejsce a po nim Finał.

Mecz w fazie grupowej trwa 1×11 minut, bez zatrzymywanej ostatniej minuty – chyba, że piłka „wyleci” poza obręb boiska np. na trybuny, lub na wskazanie sędziego. O miejscu w tabeli zadecydują kolejno: punkty, bezpośredni pojedynek, różnica goli, gole strzelone, mała tabela, konkurs rzutów karnych pomiędzy zespołami.

Mecz w fazie pucharowej trwa 1×11 minut z zatrzymywaną ostatnią minuta meczu, będzie to więc rzeczywiste 60 sekund gry. W przypadku remisu od razu strzelamy 3 rzuty karne.

Na stawienie się drużyn do meczu lub do ewentualnego konkursu rzutów karnych czekamy 5 minut.

W kwestiach regulaminu, przepisów gry, bazujemy na regulaminie Halowej Amatorskiej Ligi Orlika.