Niedzielne granie NA ŻYWO!

Rozpoczynamy Świąteczną kolejkę w HALI MOSiR!

Przypominamy o przestrzeganiu nakazu noszenia maseczki, dezynfekcji rąk, przebieraniu się w wyznaczonej strefie.

Uwaga: w hali MOSiR syrena kończąca połowę jest po 15 minutach – tak jak w ZSG. Oznacza to, że bramka równo z syreną nie jest uznana.

Leśne Dziki 6-1 PAGO BHP Team

Patryk Siwiak 2, Paeł Norkowski, Kacper Pilarski 2, Damian Somerfeld — Dawid Łasa

MVP: Patryk Siwiak

Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli FUN2 ułożyło się pod dyktando Leśnych Dzików. Bardzo szybko zdobyte bramki przez Kacpra Pilarskiego i Patryka Siwiaka, prowadzenie 3-0 uspokoiło spotkanie. Powiew nadziei dla PAGO dał niezawodny Dawid Łasa który dobił strzał kolegi odbity od obu słupków bramki. To jednak nie wystarczyło bo w 2 połowie Leśne Dziki strzeliły kolejne 3 bramki i zapewniły sobie 3 punkty.

Biting Lizards 1-6 Futsal Piła Jr

Hubert Zentkowski — Jakub Warzecha, Filip Sikora 3, Mikołaj Kuczkowski 2

MVP: Filip Sikora

Interesujące widowisko stworzyły ekipy Futsalu Jr i Biting Lizards. Futsal zaprezentował się z bardzo dobrej strony przeprowadzając szybkie i techniczne akcje. Biting Lizard które przyzwyczaiły nas do otwartych spotkań nie potrafiły sprostać w tym meczu swoim młodszym kolegom. Wynik może nie odzwierciedlać wszystkich sytuacji Jaszczurek, ale 3 punkty wydają się być w 100% zasłużone.

Panowie Piłkarz 2-5 KP Piła Junior Młodszy

Kacper Siwiarski, Mateusz Kamiński — ??

MVP:

Spotkanie rozpoczęło się od bramki… od bramki. Panowie Piłkarze wyszli na prowadzenie po strzale z 30 metrów. Później KP atakowało, próbowało, ale piłka nie chciała wpaść do sieci rywala. Worek z bramkami otworzył się w drugiej połowie spotkanie kiedy to KP Piła przeprowadziło kilka bardzo ładnych akcji zdobywając gole na wagę trzech punktów. Na uwagę zasługuje solowa akcja Kacpra Siwiarskiego z Panowie Piłkarze, który zdobył drugiego gola dla swojej drużyny.

Darpol 5-0 Gokart & Jump & Bilard Extreme

Walkower dla drużyny z Kaczor, nie stawienie się rywala na mecz.

MVP: Na pewno nie Dominik Kluk.

Skup Złomu Cichy 5-2 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jadwiżyn

Mateusz Ćwiek 2, Mateusz Wojtyniak, Piotr Majewski — Rafał Sobera 2

MVP: Mateusz Ćwiek

Jadwiżyn tego dnia bardzo się starał, ale to Skup rozdawał na boisku karty. Szybkie bramki, pewna gra w obronie, Kamil Bień rozdający piłki… to było za dużo dla Dumnych z Pochodzenia. Wynik 3-0 zwiastował spokojny mecz, jednak w drugiej odsłonie spotkania Jadwiżyn za sprawą Rafała Sobery zaczął zdobywać gole. Dwa, na które dwoma trafieniami odpowiedział Skup i zainkasował cenne 3 punkty.

Szkoła Jazdy Sukces 4-1 Leroy Merlin

Bartek Kryka 2, Szymon Duszka 2 — Adrian Wyrzykiewicz

MVP: Bartek Kryka

Leroy od początku grał wysoko i starał się przeszkadzać zespołowi Szkoły Jazdy Sukces. Szkoła mająca w swoich szeregach Bartka Kryje potrafi świetnie wychodzić spod pressingu a także groźnie kąsać przeciwnika. Nie inaczej było tym razem, gdzie młody zawodnik SJS brał na siebie ciężar gry i wykładał piłki swoim kolegom z drużyny. Dwa razy Szymonowi Duszce, który zapewnił 3 punkty swojej drużynie.

Kozieł Trans 3-3 Eltom

Mateusz Ziarnowski 2, Szymon Kaczmarowski — Mikołaj Gapa, Miłosz Jaster, Adrian Jagodziński

Kartki: Łukasz Skwarek, Kamil Kosiński, Łukasz Macinkiewicz

MVP: Maciej Krawiec (trochę jako prezent na święta)

Wspaniałe spotkanie zafundowały nam drużyny Eltomu i Koziołków. Zacięta walka, łącznie kilkanaście fauli, przedłużone rzuty karne, gole z dystansu i piękne solowe akcje. Mecz był toczony w bardzo szybkim tempie, obie drużyny walczyły o każdy centymetr boiska. Najpierw na prowadzenie wyszedł Kozieł dzięki bramce Mateusza Ziarnowskiego (chwilę wcześniej fatalnie spudłował 🙂 ). Eltom jednak nie odpuszczał i dzięki ambitnej grze wyrównał a następnie wyszedł na prowadzenie. Kluczowe jednak okazało się ostatnie kilkadziesiąt sekund meczu kiedy to gola na wagę remisu, z dystansu, zdobył Szymon Kaczmarowski.

BestDrive Mrotek 3-2 Mrówka

Marcin Urbański 2, Adam Lebiotkowski — Piotr Przygocki, Wojtek Węgrzyn

kartki: Arek Skuza, Marcin Urbański, Łukasz Walkowiak — Piotr Przygocki, Zbigniew Barańczyk

MVP: Marcin Urbański

Mecz na jaki się czeka. Mecz jaki chce się oglądać. Mecz dla którego kibice chętnie by przyszli do hali, gdyby tylko mogli. Gwiezdne wojny Bestdrive Mrotek przeciwko Mrówce. Niepokonana Mrówka idąca od wysokiego zwycięstwa do kolejnego wysokiego zwycięstwa przeciwko debiutantowi HALO, ale doskonale znanym w piłkarskim środowisku Bestdrive.

Spotkanie było od samego początku toczone w niesamowicie wręcz wysokim tempie, piłkarze Mrówki konstruowali szybkie akcje, natomiast BestDrive zaciekle pracował w obronie by nie dawać zbyt wiele przestrzeni rywalowi w polu karnym Arka Skuzy. Pierwszy cios zadał Bestdrive, a konkretnie Marcin Urbański uderzył „przez” (:)) Patryka Polaka. Chwilę później ten sam zawodnik mocno uderzył z pół dystansu i podwyższył wynik. Mrówka rzuciła się do ataku, z lotnym bramkarzem Maciejem Konertem, już w pierwszej połowie dosłownie zepchnęła BestDrive w ich pole karne. Gola kontaktowego zdobył jednak dopiero z rzutu karnego Piotr Przygocki. Zepchnięcie przeciwnika nie oznaczało wcale totalnej dominacji, bowiem Bestdrive bronił się zawzięcie wyprowadzając zabójcze kontry.

Mrówka ostatecznie przegrała 2-3 bowiem gola na wagę trzech punktów zdobył pięknym strzałem z dystansu Adam Lebiotkowski. Wcześniej gola strzelił Wojtek Węgrzyn ale to nie wystarczyło. BestDrive zainkasował bardzo cenne trzy punkty, a Mrówka po raz pierwszy w tym sezonie nie skasowała kompletu punktów. Bardzo ciekawe spotkanie które mogłoby być wizytówką ligi PRO.

Copy System 3-4 Premio Nowak

Radek Pszczółka, Mateusz Pochylski, Jacek Mazur — Krzysztof Przybylski, Grzegorz Stochaj, Robert Młodożyński, Tomek Wróbel

Kartki: Mateusz Pochylski, Jarek Wojciechowski

MVP: Grzegorz Stochaj

Copy System mocno zaskoczyło się w tym meczu, po tym jak dostało od Premio dwa szybkie, niespodziewane ciosy. Zespół Łukasza Nowaka zagrał bardzo ciekawą piłkę atakując rywala na połowie boiska i broniąc w głębi pola. Copy starało się przedrzeć przez te zasieki, ale nadziewało się na kolejne kontry. Tchnienie zespołowi dali Mateusz Pochylski i Jacek Mazur, których bramki pozwoliły złapać kontakt z rywalem. To było jednak za mało na świetnie dysponowane Premio, w którym prym wiódł dziś Grzesiek Stochaj.

Jardo 3-1 Czarni Dawid

Bartek Perzyński, Przemek Rentz, Leszek Łukasiewicz — Łukasz Szymanek

Kartki: Kamil Szymanek

MVP: Przemek Rentz

Jardo pokazało charakter w tym spotkaniu walcząc zaciekle z Czarnymi o każdy centymetr boiska i nie dopuszczając do groźnych sytuacji. Czarni nie zagrali pewnie tego, czego by sobie życzyli, ale też nie odpuścili tego spotkania. Ekipa Jardo zagrała jednak powyżej oczekiwań i dopisała sobie 3 punkty. W środku boiska najwięcej było Przemka Rentza który oprócz bramki, heroicznej interwencji wślizgiem, zaliczył kilka ciekawych odbiorów.

KP Piła Junior Starszy 4-1 Premio Nowak

Michał Spychalski, Kuba Pawłowski 3 — Wojtek Bańczyk

MVP: Kuba Pawłowski

Mecz nie był toczony w tak szybkim tempie jak poprzednie spotkania, ale KP Piła Juniorzy Starsi pokazali w tym spotkaniu wiele zdyscyplinowania jak również zacięcia. Po szybkim wyjściu na prowadzenie KP, wyrównał wspaniałym trafieniem z dystansu Wojtek Bańczyk. Długo utrzymywał się wynik remisowy, ale dzięki cierpliwej grze KP udało się strzelić kolejne bramki i przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.

KP Piła Junior Starszy 3-3 Asta Bud

Oliwier Konwiński 2, Wiktor Górski — Rafał Skiba 2, Mateusz Rak

MVP: Rafał Skiba

Oliwier Konwiński dał prowadzenie KP Piła Junior Starszy po kilku minutach meczu, w którym Karol Skiba, jeden z trenerów KP zmierzył się w barwach Asta Bud ze swoimi podopiecznymi. Wyrównanie nadeszło ze strony Rafała Skiby w 2 połowie meczu – bramka być może kolejki, zdobyta z 25-30 metrów. Później na boisku inicjatywę przejęło KP Piła które zdobyło dwie bramki. Asta zdecydowała się zagrać z lotnym bramkarzem (Rafałem Skibą) i przysporzyło to trochę kłopotów KP. Na 15 sekund przed końcem meczu gola na wagę 1 punktu zdobył Rafał Skiba.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *