HALO 15-11-2020

Podsumowanie II kolejki ligi FUN.

II kolejka rozgrywana w hali Zespołu Szkół Gastronomicznych rozpoczęła się w niedzielny poranek.

Leśne Dziki 3-8 Biting Lizards

Bramki: Dawid Białas, Patryk Siwiak, Kacper Pilarski — Alan Barczyk 6, Jakub Fatyga, Mikołaj Wieczorek

MVP: Alan Barczyk

W meczu inaugurującym II kolejkę Ligi FUN Leśne Dziki ewidentnie nie były porannymi dzikami. Jaszczurki od samego początku spotkania kąsały niemiłosiernie dziki po racicach. Z każdą upływająca minutą spotkania to właśnie te dobrze debiutujące w HALO, w tym sezonie, płazy rysowały swoją przewagę na murawie. Świetną partie rozgrywał Alan Barczyk któremu piłka ewidentnie siadała na nogę a każda kolejna bramka utwierdzała nas w przekonaniu, że to jego dzień konia (salamandry?). Taki suchar na koniec.

Premio 3-3 Czarni

Bramki: Tomek Wróbel, Tomek Przybylski, Grzegorz Stochaj — Kamil Szymanek 2, Dominik Fąs 1

Kartki: 2x żółta Marcin Delengowski

MVP: Kamil Szymanek

To było najlepsze spotkanie niedzielnej kolejki. Premio Nowak ma mistrzowskie aspiracje i z pełnym szacunkiem ale też determinacją patrzy na poczynania Copy System. Czarni Dawid po remisie w pierwszej kolejce chcieli zgarnąć komplet punktów. Mecz był szybki, zacięty, drużyny szły na całego cios za cios. Punktem zwrotnym meczu była druga żółta kartka Marcina Delegowskiego, przy wyniku 1-2 dla Premio, po której… Czarni zaczęli grać w osłabieniu dużo lepiej. Stworzyli sobie 3-4 100% sytuacje. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3 a gola w ostatniej minucie zdobył najlepszy na placu gry Kamil Szymanek.

Jadwiżyn 4-11 Copy System

Bramki: Rafał Sobera, Dawid Skrzypski, Marcin Ciesielski, Mateusz Knitter — Radosław Pszczółka 2, Marcin Spiliszewski 4, Paweł Olszewski 3, Mateusz Pochylski 2

MVP: Mateusz Pochylski

Copy System zdecydowanie wykorzystało potknięcie Premio Nowak pokonując pewnie Jadwiżyn. Pierwsza połowa nie zwiastowała strzelaniny jaka miała nastąpić w drugich 15 minutach. Jadwiżyn bronił się dzielnie wyprowadzając groźne kontrataki, jednak brak ławki rezerwowych skutecznie przeszkodził w oszczędzaniu sił. Druga połowa to popis napastników Copy System którzy rozmontowywali obronę Dumnych z Pochodzenia.

KP Piła Junior Młodszy 3-4 PAGO BHP Team

Bramki: Kamil Grochowski, Hubert Pietrus, Dominik Jagoda — Damian Suchi, Damian Jagła, Artur Morkowski

Kartki: Jakub Wyrobek

MVP: Dawid Fajga

W tej kolejce zadebiutowali KP PIła Juniorzy Młodsi. PAGO BHP Team po wygranej w pierwszym meczu chciał rozpocząć zwycięską passę i się to chłopakom udało, ale z… problemami. PAGO prowadziło już 3-0 ale ich przewaga w drugiej połowie zaczęła topnieć w oczach. Młodzi piłkarze KP Piła w pewnym momencie doszli na 1 gola różnicy, jednak bramka na 3-4 w 10 sekundzie była zdecydowanie za późno by w tym meczu wydarzyła się niespodzianka.

Complex Przewozy 9-1 Asta-Bud

Bramki: Kacper Piotrowski, Kacper Perek 2, Michał Dullek, Dawid Pruciak 4, Michał Wawryn — Michał Brambor

MVP: Dawid Pruciak

Asta-Bud na spotkanie zjawiła się w skromnej, 4 osobowej delegacji. Cztery osoby przez dobre 20 minut spotkania powstrzymywało Complex Przewozy który próbował nacierać na różne sposoby. Asta-Bud do około 20 minut przegrywała 0-1, jednak jest w takich meczach moment gdy po prostu odcina tlen. I gdy ten moment nastąpił Complex dokonał egzekucji której umówmy się – musiał dokonać, by nie popełnić blamażu grając 5 na 4. Jestesmy ciekawi czy ekipy zmierzą się w II rundzie i jaki będzie wynik rewanżu.

KP Piła Junior Młodszy 5-2 Futsal Piła Juniorzy

Bramki: Michał Gabrysiak, Kamil Grochowski, Hubert Pietrus, Michał Kądej, Michał Lorenc — Kacper Giera, Patryk Załachowski

MVP: Hubert Pietrus

Mecz dwóch juniorskich zespołów obfitował w emocje, szybkie ataki, bramki po klepce z pierwszej piłki jak również w ciekawe triki i dryblingi. To był piękny, radosny futsal, grany przez nastolatków. Choć walki nie brakowało, faule „kartowaliśmy” skrupulatnie, to jednak takie mecze mają w sobie nutę magii. Oba zespoły, tego jesteśmy pewni, wiele namieszają w tym sezonie.

Panowie Piłkarze 2-2 Szkoła Jazdy Sukces

Bramki: Kacper Paluszak 2, Marcin Leniec 2

MVP: Marcin Leniec

Panowie Piłkarze to druga ekipa z Jadwiżynu (i okolic). W tym spotkaniu Szkoła Jazdy Sukces przekonała się, że do tej pory nigdzie nie grająca ekipa „chłopaków z podwórka” grać w piłkę potrafi. Panowie wygrywali 2-1 jednak to ostateczne trafienie zaliczyli piłkarze Szkoły Jazdy Sukces. A nawet dwa trafienia, jednak to ostatnie było już po rozpoczęciu końcowej syreny, a więc zgodnie z naszym regulaminem nie zostało zaliczone. mecz zakończył się podziałem punktów.

Leroy Merlin 3-0 Futsal Piła Juniorzy

Bramki: Adrian Wyrzykiewicz, Miłosz Dubowy, Paweł Toksidis

Kartki: Adrian Wyrzykiewicz

MVP: Paweł Król

W ostatnim meczu niedzielnej kolejki Futsal Piła Juniorzy zagrali swoje drugie spotkanie tego dnia i naprawdę wysoko podnieśli poprzeczkę ekipę Leroy Merlin która do 28 minuty wygrywała skromnie 1-0. O dobrej grze Futsalu niech świadczy MVP meczu – Paweł Król, który w bramce Leroy wybronił kilka bardzo trudnych piłek. Leroy w szerokim składzie kadrowym odepchnęło ataki Futsalu, samo przeprowadzając kilka ciekawych i składnych akcji po których zdobyło bramki.

No i drużyny kolejki:

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *