Klasyfikacja strzelców i kartek (24.07)

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi goleadorami OLA ale też kartkowiczami!

Walka o króla strzelców w lidze PRO wydaje się być przesądzona. Wojtek Węgrzyn trafia bramkę za bramką zbliżając się do swojego wielkiego wyniku z sezonu 2018 gdy rywalizował zacięcie z Jakubem Skwarkiem.

W lidze FUNO sytuacja jest nieco mniej rozstrzygnięta choć tu wydaje się niemal pewnym końcowy tryumf któregoś z zawodników Jardo.

LISTA STRZELCÓW:

39 bramek:      Wojtek Węgrzyn (Jadwiżyn)

14 bramek: Hubert Czarnota (Sokół)

10 bramek: Rafał Niedbalski (Thule), Przemek Dudek (Jardo)

9 bramek Łukasz Tomaszewski (Okiboats), Kacper Zieliński (Czarni), Sebastian Marach (G&J Extreme)

8 bramek Wojtek Bukowy (Jardo)

7 bramek: Kacper Perek (Complex), Krzysztof Kuźmicz (Jardo), Szymon Jurgiel (Sokół), Mateusz Ziarnowski (Kozieł), Patryk Polak (G&J Extreme)

6 bramek Radek Koza (Dziki), Kacper Dybziński (Kozieł), Maciej Mleczko (Jardo), Martin Kuczyński (Jardo)

5 bramek:        Tomek Zieliński (Complex), Dawid Czajka (Kozieł), Marcin Myk (Okiboats), Kacper Antczak (Czarni), Bartek Jankowski (Sokół), Dominik Kuczkowski (Legion), Mateusz Pańkow (Legion), Kuba Nowacki (Kozieł), Jakub Komenderski (Skup), Dawid Ciszek (G&J Extreme), Mikołaj Michałek (Sokół), Jakub Prange (Jardo)

4 bramki:         Marcin Łyszczarz (Okiboats), Kamil Kosiński (Kozieł), Łukasz Ograbek (Jadwiżyn), Piotr Majtyka (G&J Extreme), Przemek Rentz (Jardo), Patryk Doberski (Jardo), Marcin Ciesielski (Jadwiżyn), Marcel Wysocki (G&J Extreme), Łukasz Macinkiewicz (Kozieł), Michał Wiśniewski (OCM)

3 bramki:         Dawid Pruciak (Thule), Dawid Hermann (Legion), Mikołaj Kuczkowski (Legion), Łukasz Nowak (G&J Extreme), Mateusz Rusiecki (Jadwiżyn), Kamil Kuliński (Jadwiżyn), Mariusz Domińczak (Kozieł), Zbigniew Barańczyk (Jadwiżyn)

2 bramki:         Jakub Grabowski (Complex), Łukasz Pelowski (Thule), Mateusz Wojtyniak, Mikołaj Fabiańczuk (OCM), (Skup), Mateusz Rak (Skup), Marcin Nowak (Okiboats), Jarosław Gałka (Okiboats), Łukasz Jankowski (Sokół), Dominik Fąs (Czarni), Kamil Cioch (Okiboats), Bartosz Markuszewski (Legion), Grzegorz Dratwa (G&J Extreme), Miłosz Wylegała (Jadwiżyn), Daniel Pawlik (Complex), Kacper Piotrowski (Thule), Jakub Jasiński (OCM), Michał Zalewski (Leśne Dziki), Patryk Ewald (Leśne Dziki), Piotr Szczepański (Legion), Sławomir Komenderski (Skup)

1 bramka:        Damian Jagła (Skup), Mateusz Ćwiek (Skup),  Igor Luciano(Skup),  Kamil Zawadzki (Complex), Jarosław Hryncewicz (Czarni), Przemysław Sawala (Legion), Marcin Szpilka (Okiboats),  Kacper Paluszak (Okiboats), Tomek Mijalski (OCM), Sebastian Matlak (Sokół), Bartek Kryka (Jadwiżyn), Patryk Załachowski (Complex), Filip Słomianny (Dziki), , Szymon Kaczmarowski (Kozieł), Łukasz Wylegała (Dziki), Łukasz Szymanek (Czarni), Krzysztof Mrozek (Skup), Kacper Karnowski (Sokół), Michał Rossa (Kozieł), Tomasz Kabaciński (SM Jadwiżyn), Kamil Kępiński (Jadwiżyn), Miłosz Kączkowski (G&J Extreme), Michał Wawryn (Complex), Cezary Nowak (Leśne Dziki), Rufin Roszak (Leśne Dziki), Michał Momot (Sokół), Kamil Szymanek (Czarni), Jarosław Wojciechowski (Jardo), Konrad Czerski (OCM), Kamil Bień (Skup)

LISTA KARTEK:

Po 3 żółtych kartkach następuje 1 mecz zawieszenia zawodnika następnie po 5 i 7 kartce.

Organizator podobnie jak w HALO ma liberalne podejście do przekładania meczów. Z tego względu podobnie jak w HALO stosujemy zasadę: zawieszenie jest na najbliższy mecz. To znaczy: jeżeli zawodnik dostaje czerwoną kartkę (lub trzecią żółtą) w meczu nr 1, mecz nr 2 przekłada, a następnie gra mecz nr 3 – zawodnik pauzuje w meczu nr 3.

Czerwona kartka w ostatniej kolejce: Łukasz Macinkiewicz (pauza 1 mecz: w spotkaniu 25-07 Kozieł Trans – SM Jadwiżyn)

3 – Kacper Piotrowski (Thule)

2 – Szymon Kaczmarowski (Kozieł), Patryk Załachowski (Complex) [obaj 1 mecz od zawieszenia]

1 – Krzysztof Kania (Sokół), Mikołaj Fabiańczuk (OCM), Damian Jagła (Skup), Bartosz Markuszewski (Legion), Mateusz Ziarnowski (Kozieł), Michał Wiśniewski (OCM), Marcin Łyszczarz (Okiboats), Filip Sikora (Legion), Tomasz Krzyżanowski (Thule), Przemek Rentz (Jardo), Przemek Dudek (Jardo), Kamil Zawadzki (Complex), Sławomir Komenderski (Skup), Kacper Zieliński (Czarni), Marcel Siuda (Czarni)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *