Pici Polo najlepsze w Turnieju Nocnym

Pici Polo, a więc drużyna zdominowana przez zawodników Noteci Dziembowo zwycięzcą Turnieju Nocnego o Puchar Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego!

Turniej Nocny, jak sama nazwa wskazuje rozpoczął się o godzinie 19, a więc zawodnicy od samego początku rywalizowali przy sztucznym oświetleniu. W fazie grupowej jedyną drużyną, która nie straciła punktów było Pici Polo, które od samego początku zgłaszało aspiracje do końcowego triumfu. W innych grupach na pierwszych miejscach zameldowały się zespoły Zjednoczonych Grubasków oraz Skupu Złomu Cichy.

Tradycyjnie, to co najbardziej emocjonujące działo się w fazie pucharowej. Zespoły z trzecich miejsc zmierzyły się w barażach o awans do półfinałów, który uzyskać mógł tylko zwycięzca. Szans swoim rywalom nie dał Desk-Pral, który w półfinale trafił na Pici Polo i był bliski sprawienia sensacji, bowiem sprawa awansu rozstrzygnęła się dopiero w serii rzutów karnych. W drugim spotkaniu, dosłownie na kilka sekund przed końcem, Skup Złomu Cichy rozprawił się z Kozieł Trans.

Tym samym w spotkaniu o trzecie miejsce spotkały się Kozieł Trans i Desk-Pral. Pojedynek ten zakończył się kolejnymi rzutami karnymi i druga z drużyn ponownie musiała uznać wyższość rywali, choć całościowo pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Tymczasem w finale losy rozstrzygnęła jedna bramka. Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny, które nie poniosły wcześniej porażki, a górą okazała się ekipa Pici Polo, która ostatecznie sięgnęła po puchar.

Nagrody indywidualne i drużynowe wręczył starosta pilski Eligiusz Komarowski, który podziękował zawodnikom za rywalizację na boisku, jednocześnie zapewniając, iż podobne wydarzenie zostanie zorganizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Orlik Piła już na wiosnę, tym razem w formie piknikowej i z zaproszeniem dla rodzin i przyjaciół uczestników turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Pici Polo
  2. Skup Złomu Cichy
  3. Kozieł Trans
  4. Desk-Pral

MVP turnieju:

  1. Radosław Samulak (Pici Polo)
  2. Mateusz Ćwiek (Skup Złomu Cichy)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *