Wielki finał HALO 2024

Terminarz na ostatnią kolejkę sezonu.

Hala MOSiR w Pile, 25 lutego 2024

10:00 Leśni Zawada – Colours Factory
10:35 Eurodach – Panowie Piłkarze
11:10 Complex – Asta Net
11:45 Retronika – Zamoście
12:20 El-Fen Leżenica – Wielkopolska Grupa Ubezpieczeniowa
12:55 Czarni Dawid – Jardo
13:30 Kompleks Brzeski – Styku Transport
14:05 Szkoła Jazdy Sukces – Darpolistas
14:40 Eltom – STS Logistics
15:15 Fobas – Mrówka
15:45 zakończenie sezonu, rozdanie nagród w każdej lidze!

Niedzielna kolejkę rozpoczniemy od meczu Leśnych Zawada z Colorsami w ramach rozgrywek V ligi. Colorsi walczą o podium, ponieważ ewentualna przegrana przy równoczesnej wygranej Eurodachu zagwarantuje trzecie miejsce tym drugim. Panowie Piłkarze mają zagwarantowane pierwsze miejsce.

W IV lidze pauzują Szafa Premio Nowak, ale ze względu na wygraną w bezpośrednim meczu z Zamościem ma zagwarantowane pierwsze miejsce. Ciekawiej sytuacja wygląda niżej, w walce o podium. Complex gra z Astą i zwycięzca tego meczu zdobędzie puchar, choć remis promuję Astę.

Ligę wyżej El-Fen jest pewny mistrzostwa, natomiast rywalizacja o podium jest zacięta, trzy drużyny maja 16 punktów. Najpierw Wielkopolska Grupa Ubezpieczniowa postara się urwać punkty mistrzowi grupy, a następnie Czarni zagrają z Jardo. Być może będzie tu decydować mała tabela. Sytuacja w tej lidze jest najbardziej nieprzewidywalna.

W II lidze HALO pewny mistrzostwa jest Styku Transport, który zagra z Kompleksem Brzeski który ma zapewniony puchar, pytanie czy za II czy III miejsce. Na wynik tego meczu będą spoglądać Darpolistas i Szkoła Jazdy Sukces, z których tylko jedna może stanąć na podium. W przypadku remisu będą to Darpolistas z 1 golem w bilansie więcej.

No i wreszcie I liga HALO, wielki finał. STS Logistics powalczy o podium z Eltomem, a remis daje puchar ekipie z Miasteczka. Natomiast Fobas w swoim sezonie marzeń zagra o mistrzostwo z Mrówką, której remis daje obronę trofeum. Fobas musi to spotkanie wygrać, by przypieczętować swoja przygodę w tym sezonie.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *