Wojskowy Tor Przeszkód dla wszystkich 2023

W Pile przeprowadziliśmy zmagania w ramach Wojskowego Toru Przeszkód dla Wszystkich. Turniej zorganizowaliśmy, jako Stowarzyszenie Orlik Piła, pod ta nazwa po raz pierwszy. Niemniej tradycja tych zmagań sięga 2017 roku, kiedy zorganizowaliśmy po raz pierwszy Policyjny Tor Przeszkód.

W dniu dzisiejszym, w sali sportowej, do zmagań stanęło kilkuset uczestników. Pisząc ten news o godzinie 23, mamy jeszcze w pamięci ten niesamowity zapał, z jakim uczestnicy podchodzili do kolejnych przeszkód, jakie dosłownie, rzuciliśmy im pod nogi.

Sam tor przeszkód był stylizowany na ten, jaki muszą pokonać kandydaci do służby w policji. Wygrywali ci, którzy wszystkie przeszkody pokonali w jak najkrótszym czasie, a rywalizacja w obu wspomnianych kategoriach toczyła się zarówno drużynowo, jak i indywidualnie – dla kobiet i mężczyzn. W każdej kategorii najlepsi otrzymali nie tylko puchary, ale także nagrody rzeczowe.

Oprócz sportowej rywalizacji w torze przeszkód, przeprowadziliśmy również akcję zachęcająca dzieci z pilskich szkół do rekrutacji do klas mundurowych. Zrobiliśmy to poprzez wywiad – do zobaczenia na naszym facebooku oraz tutaj, a także rozdanie ulotek informujących o korzyściach płynących z obrania tej ścieżki w życiu.

Wisienką na torcie całego dnia był kurs pierwszej pomocy oraz wręczanie nagród dla najlepszych zespołów, drużyn, zawodniczek i zawodników, którzy w ten środowy, zimny poranek, stanęli do zmagań. Przygotowaliśmy dla nich medale, puchary, piłki, książki, koszulki, napoje, poczęstunek.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *