Turniej Niepodległości 2023

Tak wielkiego turnieju piłkarskiego, z okazji Święta Niepodległości, chyba jeszcze nie organizowaliśmy.

Turniej Niepodległości to wielkie patriotyczne wydarzenie na mapie Stowarzyszenia Orlik Piła. To jeden z naszych okrętów flagowych, jedna z pereł w koronie eventów organizowanych w ciągu roku. Tym razem będziemy gościć w EDI ARENA kilkaset osób, w trzech kategoriach rozgrywek. Będzie się działo.

TURNIEJ DLA DZIECI:

Około godziny 10:00 rozgrywki rozpoczną najmłodsi zawodnicy, dla których sportowa rywalizacja to pasja i pogoń za marzeniami bycia nowym Robertem Lewandowskim. Drużyny dziecięce rozegrają mecze na mniejszych boiskach, wydzielonych w EDI ARENA. W tym turnieju zwycięzcami będą wszyscy, ponieważ dla wszystkich Stowarzyszenie Orlik Piła przygotuje nagrody oraz poczęstunek!

TURNIEJ 35+:

Nowa inicjatywa Orlika Piła, po raz pierwszy na piłkarskiej mapie Piły. Turniej 35+, dedykowany dla wszystkich zawodników, którzy ukończyli rocznikowo 35 rok życia (to znaczy, w 2023 roku mają 35 lat). Bez wyjątków dla młodszych graczy (dla nich jest OPEN). Wystartuje po Turnieju dzieci, około godziny 12:00 lub z małym poślizgiem. Rozgrywki będą toczyć się na EDI ARENA, zagramy 4 zawodników w polu + bramkarz.

TURNIEJ OPEN:

Okręt flagowy Orlika, którego historia sięga 2015 roku. Wygrywały go BestDrive, Darpol, Eltom, Kozieł Trans. Tym razem nie w hali, a nowoczesnej EDI ARENA! Dla wszystkich drużyn zapewnimy napoje oraz poczęstunek. Dla najlepszych zespołów przygotujemy puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Turniej OPEN wystartuje około godziny 15:00.

Turniej dla dzieci jest bezpłatny, turnieje 35+ oraz OPEN będą płatne. Oczywiście wystawiamy fakturę. Wpisowe, niezmiennie – pomimo inflacji, od 5 lat wynosi 200zł. Dla wszystkich zawodników przewidujemy wodę i poczęstunek. Jak można nas nie kochać? 🙂

NA JAKICH ZASADACH BĘDĄ ROZGRYWANE TURNIEJE?

W organizacji turnieju dzieci pomaga nam niezastąpiony i legendarny już w Pile, pan Wiesław Powalisz. U niego można zasięgnąć więcej informacji. Turnieje 35+ oraz OPEN rozgrywamy na zasadzie „faza grupowa + pucharowa”. W kategorii 35+ planujemy maksymalnie 8 zespołów (2 grupy po 4 ekipy, awans łącznie 4 drużyn), w kategorii OPEN maksymalnie 12 zespołów (3 grupy po 4 ekipy, awans łącznie 8 drużyn).

EDI ARENA

…to nowoczesna hala piłkarska w Pile ze sztuczną nawierzchnią. Z tego powodu rekomendujemy halówki lub turfy. Arena jest wielkości sali do gry w futsal, ale posiada bramki 2×5 metrów (orlikowe) co z pewnością będzie wpływać na dynamikę oraz ofensywny charakter spotkań. Zagramy 4 + bramkarz i maksymalnie 4 rezerwowych zawodników. Na potrzeby turnieju kupujemy specjalne piłki SELECT X-Turf Artificial Grass (mniejszy kozioł niż standardowa piłka, ale większy niż piłka halowa).

ZAPISY: telefon 605 219 102 lub orlik.pila@gmail.com lub facebook Orlika Piła.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *