HALO 2023/2024

Rozpoczynamy zapisy!

Halowa Amatorska Liga Orlika, w sezonie 2023/2024 wystartuje najprawdopodobniej 26 listopada 2023 roku.

Planujemy w 2023 roku rozegrać 5 kolejek, następnie w styczniu 4 kolejki oraz w lutym 3, 4 lub 5 w zależności od potrzeb. Potrzebą na pewno jest zapewnienie każdej drużynie minimum 12 meczów, natomiast nie wykluczamy więcej – jeżeli np. dzięki temu ligi będą atrakcyjniejsze.

Rozgrywki będą przeprowadzane w sali pilskiego MOSiRu, przy ulicy Żeromskiego. Ta arena o wysokiej jakości i jednym z najwyższych w naszym mieście standardów stała się domem HALO w sezonie 2022/2023 i chcielibyśmy kontynuować współpracę.

Naszym celem jest organizacja trzech lig. W I lidze chcielibyśmy gościć weteranów czyli zespoły występujące tam w zeszłym sezonie. Do nich chcemy zaprosić najlepszych z II ligi sezonu 2022/2023. W rozgrywkach drugoligowych powinno być najwięcej drużyn, w końcu kilka ekip z najniższej ligi przeszło swój „czyściec” i planuje start na tym poziomie. Najbardziej amatorską, ale na pewno nie „zabawową” ligą będzie najniższa klasa rozgrywek. Do niej zapraszamy nowe, amatorskie, koleżeńskie zespoły!

Ostateczny kształt lig zależy w głównej mierze od tego jakie zespoły się zgłoszą do HALO 2023/2024.

Dla każdej drużyny jaka weźmie udział w rozgrywkach przewidujemy foto relacje z większości spotkań. Zapewniamy wodę, kubeczki. Na sezon 2024 jak zawsze zakupiliśmy nowe piłki Select Master. Każdy mecz poprowadzi dwóch sędziów piłkarskich, a nad przebiegiem rozgrywek będzie czuwać spiker. Dokładny regulamin opublikujemy przed startem rozgrywek.

Mrówka, mistrz sezonu 2022/2023.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *