SPORTOWE ASY!

Multidyscyplinarne zawody dla dzieci!

Sportowe Asy to multidyscyplinarne zawody dla uczniów szkół podstawowych z różnych gmin subregionu pilskiego. W pięciu lokalizacjach będą oni rywalizować w przygotowanych przez nas konkurencjach, w których do zdobycia będzie odpowiednia liczba punktów. Zmagania dotykać będą takich dyscyplin, jak piłka nożna, koszykówka, bieg czy siatkówka. Każdy z uczestników będzie rywalizował w dokładnie takich samych dyscyplinach, dzięki czemu wyniki będzie można porównywać zarówno w czasie poszczególnych wydarzeń, jak i zbiorczo w różnych lokalizacjach.

Dzięki temu możliwe będzie porównanie wyników, które uzyskano w pięciu różnych miejscach, a co za tym idzie przeprowadzenie swego rodzaju rywalizacji miast. Całość będzie miała charakter zabawy na sportowo, tak by zachęcić jak najwięcej uczestników do wzięcia udziału w zmaganiach, a jednocześnie będziemy zachęcali do rywalizacji.

Promowane będą tylko najlepsze wyniki, tak by nie zniechęcać do udziału uczestników mniej zaawansowanych fizycznie. Ich wyniki nie będą brane pod uwagę, dzięki czemu liczymy na maksymalne poszerzenie grona odbiorców zadania.

Zgłoszenia można dokonywać poprzez e-mail orlik.pila@gmail.com oraz osobiście u trenerów współpracujących w jednostkach w których będziemy przeprowadzać zawody.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *